Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen hármasikrekkel...

6 hetesen hármasikrekkel nincs szívhang?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Menses alapján 6+5 napon vagyok.

Tegnapelőtt hüvelyi uh-n doki 3 babát látott egypetéjűek de csak 1 szikhólyag.Szívhangot nem talált.16, 14 es 8 mm-esek.

Kérdőjellel ráirta hogy missed ab,nem biztat.

Elküldött vérvetelre,jövőhéten ujra UH.

Szerintetek van esély még hogy legalább egynek legyen szívhang?


2017. okt. 6. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 7 hetes 2 napos volt, mikor a doki megmutatta a monitoron a szív pulzálást. Kb. 10-11 mm-es volt a crl.
2017. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

A petezsakok ekkorak, vagy mar az embriok ulomagassaga?

Azert kerdezem, mert ha a petezsak mereteket irtad, akkor nem remenytelen a helyzet, eleg nagy a kulonseg a kisebb es a nagyobbak kozott, tehat van ra esely, hogy nem mindegyik fog fejlodni. Viszont ha csak az utolso mensi napja ismert es nem az ovulacioe, akkor lehet, hogy nem kozepidoben lettel terhes. Fiatalabb a terhesseg par nappal es azert nincs meg egyiknel sem szivmukodes.


Ha mar az embriok ekkorak, akkor sajnos lehet, hogy gond van, mert kb 3 mm-es ulomagassag felett mar lennie kellene pulzalasnak.

2017. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hátha érdekel valakit vagy tanulság valakinek.

Nem voltam hajlandó befeküdni,bő héttel később teljesen máshol elmentem ultrahangra.2 baba felszívódott,a harmadik akkor volt 10 mm,és dobogott a szíve.

Csupán később fogant és a doki eléggé elmérte.

Már túlvagyok kombinált teszten,ép és egészséges,keze lába járt, ma lett kerek 13 hetes.

Senkinek nem kívanom azt az 1 hetet.De azt mindenkinek tudom tanácsolni még ha magánban is nézik ha bajt talál az orvos akkor egy másikkal is nézesse meg,mert simán elcseszhette.

2017. nov. 20. 07:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok :)
2017. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez fantasztikus! Boldog babavárâst!
2017. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De jó ilyet olvasni
2017. nov. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De jó, hogy jó lett a vége! Szívből gratulálok. :)
2017. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Igazából azért írtam le,mert ha már egy kismama elolvassa és nem enged egyből hanem másodvéleményt kér és mégis megmarad a baba,már megérte.

Ha akkor nem teszem ezt fel egy babáa csoporrba is és nem "zavarnak el" másik dokihoz is akkor ma nem lenne itt a pocakomban.

2017. nov. 20. 10:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Jajj de jó (azbis hogy a természet megoldotta a komplikált 3 as ikres terhességet, kegyetlen, de borzasztó nagy komplikációval jár az ilyen..itt néhány kismama tudna nyilatkozni)


Gratulálok!!

2017. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon gratulálok! Örülök, hogy jó lett a dolog vége. Azt meg szabad kérdezni, hogy spontán lettél harmasikrekkel terhes?
2017. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!