Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinek 25-26...

Van itt olyan akinek 25-26 hetesen derült ki toxemia?

Figyelt kérdés

Mi lett veletek ?

Babaval?

Hogyan kezdődött ? Meddig tudták a dokik bent tartsni a babát?


2017. okt. 8. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a toxemia?
2017. okt. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hálisten nem engem érintett, de ismerek ilyet. 26 hetesen meg kellett császározni, nagyon rossz állapotban voltak. A kislány már 2 éves, egészséges hálistennek. Picit emelkedett vérnyomással kezdődött (még 140 alatt), ez pár hétig így ment, majd a védőnő talált fehérjét a vizeletében és beküldte a kórházba. Mire beért már 160 fölött volt a vérnyomása, még 2 napig tudták egyben tartani őket, aztán császár sajnos.
2017. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megosztottad . Én most rettegek mivel a laboromra az van irva hogy H.Op. fehérje (nincs mellette csillag)és az utobbi időbe ingadozo a vérnyomásom . Ha nem leszek rosszabbul , nem emelkedik holnap mindenkepp doki!

Viszont a védőnő utánna csinált egy gyors tesztet az pedig teljesen negativ lett.

2017. okt. 8. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Amíg nincs fehérje, addig nincs gond, próbálj megnyugodni, de tudom, hogy nagyon nehéz. Írtam, hogy engem nem érintett, annyiban igen, hogy az utolsó 6 hétben nekem is ingadozott a vérnyomásom, az utolsó pár napra bent is fogtak, de végül nem alakult ki toxémia, nem volt fehérje, így a 38. héten szültem császárral (amúgy is az lett volna farfekvés miatt). Nekem egyébként otthon normális volt a vérnyomásom, csak bent nem, esélyes volt, hogy fehérköpeny fóbia inkább, de én is halálra paráztam magam. Remélem, minden rendben lesz veletek, drukkolok!
2017. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod , iszont nem tudom hogy az hogy a fehérje mellé az volt irva hogy H.OP. az mit is jelent ..védőnő azt mondta ninsc gond , de ugye csinált ő is egy gyors tesztet és az negativ volt és azt is irta be a kiskönyvbe !
2017. okt. 8. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Halványan opálosat jelenthet, ami utalHAT fehérje jelenlétére, de az is lehet, hogy csak nagyon koncentrált volt a vizeleted, mert keveset ittál. Engem amikor bent fogtak a végén egy NST után, akkor hasonló volt, magas vérnyomást mértek, elküldtek pisilni, de alig ittam aznap, és nagyon koncentrált volt a vizelet, a gyorstesztnél opálos lett. Aztán itattak egy órán keresztül, majd küldtek egy vizeletmintát már rendesen a laborba, ott nem találtak fehérjét, és a következő napokban sem, már gyorsteszttel sem. Nem lehet, hogy csak keveset ittál?
2017. okt. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De valoszinu mivel sajnos alapbol keveset iszok.Ez utan néztünk egyszer egy gyors tesztet abba nem mutatott ki (ez egy másik nap volt) Most sokat iszok és kedden lesz még egy labor
2017. okt. 8. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!