Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a kismamák, akik a...

Azok a kismamák, akik a terhesség elejétől otthon vannak az első babát várva, mit szoktatok egész nap csinálni, amikor egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok. Szerencsére már sokkal jobban vagyok, mint az első 12 hétben, így úgy érzem tele vagyok energiával, de dolgozni nem mehetek és persze sokat kell pihennem.
2017. okt. 9. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ekkor múlt el a hányós korszakom. Végre tudtam monitor előtt ülni, nem szédültem, így folytatam a kreszt és 3 hónappal a szülés előtt meglett a jogsim. Ezen kívül soriztam, sütiket sütöttem, folyton kitakarítottam :D A barátnőm akkor nem dolgozott, így vele is sokat találkoztam.
2017. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi közben költöztünk, 18 hetes voltam akkor, szóval volt mit csinálni... Mikor nagyjából kipakoltunk, már 25 hetes voltam, ekkor mi már időszerűnek éreztük a babaszoba kialakítását, szóval akkor jöttek a bababoltok, bútorboltok, stb.


Most 32 hetes vagyok, a babaszoba 90%-ban kész, most már a díszítésen munkálkodok. Zenélő forgót pl én készítek, csak az alapot vettük meg és most varrom rá a figurákat. A szoba ajtajára is csináltam kis díszítést a kislányunk nevével, illetve jövő héten tervezek nekiállni a kisruhák szortírozásának és mosásának is.


Emellett természetesen minden este van meleg vacsora, egy csomó új receptet kipróbáltam, mióta van rá időm. Heti 2x sütök édes vagy sós sütit, takarítok, mosok, ha még van energiám, kipakolok 1-2 dobozt, amihez még nem jutottunk el a költözés óta...


Ha kidőlök, akkor pedig sorozatot nézek, vagy olvasok.:)

2017. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rengeteget aludtam :) kiolvastam havi 2 nagyobb könyvet és sokat főztem sütöttem :)
2017. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 25. héttől voltam csak itthon.

De takarítottam, főztem, sütöttem. Nagyjából minden nap volt valami sütemény, kalács, bármi. Mindig csak egy kis adag. Így nem rohadt ránk.

Rengeteget sétáltam. A babának tervezgettem mi hogy lesz. Nem csak hogy ha megszületik. Hanem a jövője, stb.

Meg közben spóroltam. Ha tudtam pl. hogy kell venni babakocsit. Nézelődtem neten. Nem rendeltem meg a legelsőt ami tetszett. Nézelődtem tovább. Kb két hét múlva, fele áron sikerült venni ugyanolyat, szebb színben,és ugyanúgy újat, mert egy másik oldalon kiárusításos volt.

2017. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!