Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegek...

Terhességi cukorbetegek tudtok nekem segíteni hogy jók e az értékeim?

Figyelt kérdés

Itthon megmértem kiváncsiságból! Éhgyomorra 5,4 lett étkezés után 1 órával ami 7,1 lett, 1,5 órára meg visszament 6,2-re.

Az jó érték vagy sem?

24 hetes kismama vagyok, hétfőn megyek terhelésre. De nagyon kiváncsi vagyok.


2017. okt. 11. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit, mennyit ettél és hány órakor?
2017. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek tökéletes eredmények. Én most szültem a 3. babámat inzulinos cukrosként, nekem átlagban 5-11 között voltak a cukraim. Csodaszép, egészséges mind a három gyerekem.
2017. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm

Természetesen nem eszek sima cukrot, fehérlisztet se. Teljeskiőrlésű kenyeret aminek magas a rostartalma. Alapba igy étkeztem. Csak nem tudtam hogy jó e ez az eredmény.

Most megnyugodtam. Volt aki azt mondta hogy ő terhességi cukorbeteg, de nem jó ha 7,2 a cukra étkezés után 1 orára. Ezért elbizonytalanodtam. Remélem a terheléses cukrom is jó lesz.

2017. okt. 11. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy idegen 11-es cukorral elégedett, neked nem kell ész nélkül követni. Ha pl. 10 órakor reggeliztél és megettél egy vékonyka teljes kiörlésű kenyeret, sonkával, sajttal, tojással, zöldséggel, akkor ez rossz eredmény. Ha 7 órakor ettél 3 nagy szelet kenyeret, lekvárral, mézzel, fél liter kakaóval, akkor elmegy.
2017. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Étkezés után egy órával 7 alatt kell lennie! Az éhgyomri még normál tartomány,de közelít a felső határhoz (nálunk 5,9) 😊
2017. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat,inkább átfogalmaznám,nem mehet 7 fölé. Én terhességi cukros voltam,a szülés utáni cukraim 6 körüliek voltak kaja után (nem diétás) 1 órával...
2017. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en terhessegi cukorbeteg vagyok masodszorra is! ezek az ertekek jok! azert ha aggodsz jobban teszed ha a feherkenyeret, borgonyat mézet kerülöd! boldog babavarast
2017. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!