Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. héten szeméremcsont...

33. héten szeméremcsont fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Annyira fáj, hogy kb tyúklépésben bírok kimenni wc-re, pisilés után valamivel jobb a helyzet. Du.1-től fáj kb, délelőtt tettem egy nagyobb sétát, olyan 45 perc volt kb, lehet ez a baj? Már nagyon kellett pisilni út közben.. Nem rögtön jelentkezett, aludtam fél órát, és 1-kor már ezzel az érzéssel keltem. 4-től csak fekszem, de kínszenvedéssel bírok csak átfordulni egyik oldalról a másikra. Ha nem mozdulok,nem érzem annyira, de ha felülök, olyan mint ha valami szét akarna ott lent szakítani, pedig amúgy bírom a fájdalmat, és azonnal mennem kell wc-re. Megijedtem, hogy ez már a szülés előjele lehet, de ugye nem??Semmi más nem fáj, nincsenek szakaszokban rám törő fájdalmak, csak a csont fáj ha függőleges helyzetben vagyok, vagy ha megmozdulok fekve is. Hívjam fel az orvosom, vagy ilyen előfordul,és pihenésre elmúlik majd?

#fájdalom #szemèremcsont
2017. okt. 11. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak behelyezkedett a baba a végső irányba :)

De megnyugtatásul kérdezz rá a dokinál.

2017. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt írod, úgy érzed, összefügg a pisiléssel. Nem lehet, h a hólyagod fáj? Nekem volt egy enyhe húgyúti fertôzésem, szintén tyúklépésben tudtam elindulni, miután felálltam. Sztem mondd el a dokinak a tüneteidet, ha fertôzés, azt könnyen ki lehet deríteni és kapsz rá antibiotikumot.
2017. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Maga a csont nekem is mocskosul fájt kb. a 30. héttől. Mintha egy elefánt rúgott volna meg. Fekve átfordulni csak úgy tudtam, hogy csillagokat láttam közben.

A baba az első pillanattól irányban állt és olyan magasan volt, hogy túlhordva, császározva is alig bírták kiszedni. Csak a szülés segített.


Mondd a dokidnak, de valószínűleg ez is egy a millió kellemetlen tünetből. Kitartás!:)

2017. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet fertőzés, mert maga a pisilés nem fáj, nem csíp, inkább megkönnyebbülök utána, olyankor már nincs az a nagy nyomás. Inkább olyan tüneteim vannak, mint ahogy az utolsó írta, hogy nehezen tudok átfordulni, meg mintha baromi nagy súly nehezedne rá. Most, hogy aludtam, ma reggel már jobb valamivel, simán tudok menni, az átfordulás kicsit nehezebben megy, de már akkor sincs az az erős fájdalom, mint tegnap. Lehet kicsit többet kell pihennem, meg szedem kettesével a magne b6-ot. Én is arra gondolok, hogy berakta oda a fejecskéjét, meg rendeződnek át a csontok. Egyébként a 29.heti ultrahangon is már jó irányban feküdt. Most akkor lejjebb ereszkedett? Nagy baba, remélem azért nem tágulok nagyon, nem szeretnék túl hamar szülni, még van pár elintéznivaló addig. 2 hét múlva megyek dokihoz, most még nem akarom nagyon zaklatni, ha megint nagyon elviselhetetlenül fáj, akkor felhívom, de hátha kihúzom addig sok pihenéssel.
2017. okt. 12. 07:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én 34 hetes vagyok,és pár napja szintén ezzel szenvedek,de kegyetlenül.sirni tudnék sokszor a fájdalomtól,pedig ez már a 3.babám,bírom is a fájdalmat..tegnap voltam az orvosomnál,azt mondta,hogy telhesen benn van a feje a picinek a csontom mögött,ebből én arra gondolok,hogy beékelődött a buksija,és azt mondja,hogy ez már javulni sajna nem fog.

Szerintem nálad is ez lehet a "gond",meg szerintem a pisiléssel azért tudod össze kapcsolni,mert ahogy telik fel a hólyagod,úgy egyre jobban nyomja a baba,egyre kellemetlenebb,és ahogy ki üríted megkönnyebbül,megint van helye.

2017. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!