Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felvettétek a 2-3éves gyereket...

Felvettétek a 2-3éves gyereketeket terhessen?

Figyelt kérdés
Negyediken lakunk és van ,hogy cipelteti magát.Meg hát fkádba is be kell emelni meg kivenni.Még csak tervezzük a tesót,de tartok attól hogy az emelèstől nehogy elvetèljek.A lányom előtt volt kettő vetèlèsem!

2017. okt. 13. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Bár a lányom 1,5 éves volt mikor született a tesó de én emlegettem. Nem volt semmi probléma. Most a nagy 4 a kicsi 2,5 éves és emelgetem most is őket elég jó súlyban vannak. Bár a negyedikben nem biztos hogy felcipelném. Annyi hogy ne hasbol emelj
2017. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2év 5hónap van közöttük, a lányomnak az utolsó 2 hónapban volt szokása, hogy elindultunk sétálni, hazafelé viszont cipelnem kellett... Jó nagy hasam volt + köldöksérvem, de csak nem hagyhattam ott...
2017. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyzet ugy kivanja, felveszem.

Mama lakik a negyediken, altalaban oda szivesen felmegy, de lefele mar en szoktam vinni mert 100 evbe telne mire leernenk. 5 hetes vagyok amugy.

Nincs mit tenni, a kadba is be kell tennj meg az etetoszekbe, gyerelulesbe az autoba... szoval kell emelgetni.2 eves,13 kilo.

Ez van;)

2017. okt. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 10 kilo 10hos és szoktam cipelni. 19 hkm
2017. okt. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

14-15 kiló között van a 21 hónapos kisfiam, aki császárral született, plusz ikerterhes vagyok. Amikor kezdtem a terhességet, 11-12 kiló volt, a kezdetektől fogva mindent csináltam vele én is, ezerszer emelés pelenkázóra, etetőszékbe, babakocsiba, autósülésbe, stb. - mivel az idő 80%-ában kettesben vagyok vele. A védőnőm azt javasolta, hogy karból (bicepszből) emeljem, így is csináltam.


Mi nem emeleten lakunk, de a nagymama igen. Szépen megtanult kézenfogva fel-és lejönni lassan a lépcsőn.


33+2 hkm

2017. okt. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél éves volt a nagyobb amikor a pici született, felvettem őt, felemeltem ha kellett (pl.kádba betenni) de a lépcsőn nem cipeltem fel, harmadikon lakunk. Elmondtam neki hogy ezt nem szabad amíg a kistesó anya pocakjában van, megértette, jött gyalog.
2017. okt. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan nem vagyok terhes, de nem emelhetek, a fürdést az apja csinálja, 2-3 éves gyerek meg jöjjön szépen a lábán, neg tudják szokni ha nagyon muszáj.
2017. okt. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen felvettem. Semmi gond nem volt :)
2017. okt. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Felvettem a 2,5 éves fiamat a terhességem elején. De sajnos baj lett belöle.

Ikerterhességnek indult,egy baba maradt.

Azóta nem emelgetem.

2017. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hármas ikrekkel vagyok 14 hetes terhes. A fiunk 4 éves. Egyelőre még alkalomadtán felemelhetem. Lépcsőn persze nem cipelem, ahogy hosszútávon sem. Orvos és gyógytornász azt mondta, hogy egyelőre még szabad. Később persze már nem. Mondjuk nem is birnam. Már most is érzem, hogy ez nehéz terhesség lesz.
2017. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!