Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek olyan nehéz...

Volt valakinek olyan nehéz terhessége, hogy örökre nyomot hagyott benne és ezért nem is vállalt több gyereket?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, hogy fel fogom-e tudni dolgozni valamikor az elmúlt 8 hónapot. Az 5. héttől ami volt azt nagyon hosszú lenne leírni, egyszerűen lelkileg, egészségügyileg annyi minden történt, hogy soha nem fogom elfelejteni. Olyannyira nyomot hagytak bennem a dolgok, hogy nem tudok megenni egy-egy ételt például, amiket akkor ettem, mikor a tetőpontján voltak a dolgok. Ugyanúgy vagyok ruhadarabokkal és cipőkkel is, csak ha rájuk gondolok elfog egy megmagyarázhatatlan szorongás, rossz érzés. Szerintem ez már nem normális. Bármikor megszülethet a babánk és elképesztően örülök és várom, de az biztos, hogy bár mindig is azt gondoltam két gyerekünk lesz, ezt mégegyszer nem bírnám ki. Volt valaki még így?
2017. okt. 14. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

En. A felet legalabb vegigbogtem. Azt hittem utalom (akkor es ott) de utólag.. Hat őszintén nem is erdekel. A szülésem maximálisan jol alakult, csodálatos volt es van egy egészséges kisbabam. En annyiszor elmondtam, hogy

-mas ezt hogy birja

-elegem van

-el se kellett volna kezdeni


Engem a vérzés, a koros hanyas, a mióma, a magas vérnyomás, a GDM, a mehszajelegtelenseg, a bakteriális fertozesek egesz sorozata utolért.


Utólag meg.. Hat bmikor vegigcsinalnam akar ketszer is.

2017. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%
Gyuloltem a terhesseggel jaro allapotomat, a sok ahnyas veresre marta a torkom, a vegen mar vert hanytam.12. heten ugy kinyiltam mint egy atlag 38 hetes kismama, feludnom kellett. Ha felkeltem vereztem. 3 hetig josloztam ami nagyon fajdalmas volt. A szules nem volt annyira rossz mint ez a harom heti joslozas... Mar megszuletett a kislanyom, de oszinten nincs kedvem ezt meg egyszer atelni... Amugy sokkal tobb bajom volt terhesen, a felet se irtam le. De valahogy raeroszakolom magamra, mert szeretnek testvert. Valahogy muszaj lesz kibirni. :) Amugy biztos sokan mondtak mar, de tenyleg egy csoda amikor megszuletik :)
2017. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!