Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség mely szakaszaiban...

A terhesség mely szakaszaiban milyen vitaminokra van nagyobb mennyiségben szükség éppen?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy az elején a vas, folsav. Szedem is, de nemtudom mikor merre változik.

Terhes vitamint én nem szeretnék szedni, de alap dolgokat mint pl a folsav azért igen.


2017. okt. 16. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyira nem is "fontos" a leglényegesebb amit irtál a folsav , ha vérszegény vagy akkor a vas.

Ami végig!nagyon fontos az a magnézium -ha gorcsol a lábad akkor magnézium+kalcium , mert kalcium hiányában is gorcsolhet


Amúgy meg étkezz változatosanés egészségesen, akkor bekerul ami kell. Van vitaminraktár is az emberben.

Én 13.hétig szedtem az elevitet mellé napi 1x3mg folsav és 2szem magnezium.

Azóta 2x1 magnézium meg vas

Néha bekapok egy kalciumot meg maradt az elevitbol abból is ha eszembejut beveszek 1et

2017. okt. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja,18+2hkm
2017. okt. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyit tennék még hozzá:

Magnézium 36. hétig kell

Második trimesztertől omega 3 az idegrendszer fejlődéséhez.

2017. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!