Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj, ha valaki 35 hetesen...

Az baj, ha valaki 35 hetesen még nem nagyon érez jóslófájásokat? Ez hatással lesz a szülésre, vagy csak egyéni eltérések?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem megnyugodhatsz, mert se a keresztanyám nem érzett egyik gyerekkel se,pedig hármat szült, se a barátnőm és mindekettőnek nagyon gyorsan ment a szülés és viszonylag könnyen is! Ne izgulj!

33 hetes pocis

2008. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szió!


Nekem sem volt egyszer sem jóslófájásom. 2 óra 15 perc alatt így is megszültem (farosan) pici lányom, szóval szerintem egy percig se aggódj emiatt.


Tudom, hogy körülötted minden kismama jóslófájásokról számol be (nálam is így volt), de nézd a jó oldalát, annyival kevesebb fájdalommal jár a szülés.

Könnyű, élményteli szülést!


Zita (26 hetes baba anyukája)

2008. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 36hetesen azt mondta a doki,mit akarok én még jósló fájásokat?!Pedig akkor többet éreztem mint most 3nappal a kiírt dátum előtt
2008. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Jó babavárást!

2008. okt. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!