Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti voltatok a terhességetek...

Ti voltatok a terhességetek alatt valamilyen szülésfelkészítőn, esetleg szülőszoba látogatáson vagy bármilyen hasonló dologban részt vettetek?

Figyelt kérdés
Én sehol, semmin nem voltam. Valószínűleg már nem is leszek, mert bármelyik percben szülhetek, de benne vagyok egy kismama csoportban, ahol folyamatosan olyan posztokat látok, hogy ki, mikor, milyen foglalkozáson vesz vagy vett részt és kezdem magam kicsit rosszul érezni, mert én nem foglalkoztam ilyesmivel. Ti?
2017. okt. 17. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, három részes volt, szoptatás, gyermekágy és korai ellátás, újraélesztés-elsősegély. Én hasznosnak éreztem ezeket.
2017. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem is tudom hogy vannak-e ilyenek abban a kórhában amelyikben szültem
2017. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Szülésznőm körbevitt az osztályon, mindent megmutatott , nagyon hasznos volt hogy nem idegen volt minden mikor megszületett a kisfiam, tudtam mi merre, mi fog következni.

De semmi másra, se torna,se foglalkozások, se felkészítő.

De baba-mama klubbokba se járok a fiammal, nekem annyira idegen ez az idegen emberekkel jópofizni,panaszkodni miközbe a gyerekek le se tojják egymást. Játszótérre,játszóházba, bábszínházba,gyerekprogramokra járunk ennyi gyerekkel is elég nekem ,nem szeretem a kötelező programokat.

2017. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Semmin nem voltam, szülésnél nem éreztem hiányát és a gyermekágyon sem.
2017. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, voltunk. Itt az apás szülés előfeltétele az apával együtt történő szülőszoba-látogatás.

Amúgy meg jó volt megismerni más kismamákat, van, akivel azóta is (7 éve) tartom a kapcsolatot.

2017. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

En voltam szuloszoba latogatason, szerintem hasznos volt, tudtam hogy hova kerulok. Addig felelmem volt az idegen helytol(marmint kizarolag attol tartottam, hogy nem ismerem az adott helyet). De ha te nem tartasz ilyesmitol, akkor felesleges.

A szuleshez meg nem kell szulesfelkeszito tanfolyam :) nezd meg a legzogyakorlatokat itt a neten, az hasznos.

2017. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem, úgy vagyok vele, hogy csak a szüksèges időt szeretnêm a szülőszobân ès annak környèkèn tölteni, ha lehet inkább messzire elkerülöm.
2017. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Én is voltam szülés elôkészítôn, ennek keretében szülôszoba látogatáson. Hasznos volt, bármit kérdezhettünk, listát adtak, mit kell vinni, elmondták a kórházi protokollt, volt szoptatási tanácsadó, ilyesmi. Nekem is segített, h tudtam, ha elérkezik az idô, hova kell menni, hol mi fog történni. De nem jár mindenki, aki szül, emiatt ne érezd rosszul magad. A legfontosabbakat úgyis mondják majd, ha ott lesztek.
2017. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szulesfelkesziton nem voltam, kellett volna.


Szuloszobalatogatason voltam.

2017. okt. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1.gyereknel szuloszoba latogatason es ennyi. Rengeteget olvastam es boven eleg volt. Ne merd magad mas kismamakhoz,nem erdemes:) viszont szulesnel tanacsos hallgatni arra amit a doki es a szuleszno ker.Konnyu szulest kivanok:)
2017. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!