Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekel, h lehet-e kapcsolat...

Érdekel, h lehet-e kapcsolat a vércsoport eltérés és a terhességi émelygés/hányás között? Lehet, h hülyeség, de ilyen statisztikával még nem találkoztam.

Figyelt kérdés
Én A/RH- vagyok, a lányom A/RH+ lett az apja után. Csak émelygésig jutottam.
2017. okt. 19. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Én B- a fiam B+

Sosem hánytam, undorodtam, émelyegtem max

2017. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A-vagyok.az elso ketto szinten.

A 3. 0+.

Egyiknel sem voltam 1x sem rosszul soha.

Mindharom fiu.

2017. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
A+ vagyok, első terhességem (fiú) alatt egyszer hánytam, másodiknál (lány) egyszer sem. Émelygés sem volt jellemző.
2017. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 0-, férjem és mindkét gyerek a+ lett. Az elsővel 2 hétig volt mindennap hányingerem, hányni 2x hánytam. A másodikkal vagy 3-4 hétig volt hányingerem és az összes róka Gravida után volt, úgyhogy lehet csak attól. De pl az egyikkel végig étvágytalan voltam, sok kedvelt kajától undorodtam is, a másikkal meg semmi ilyesmi nem volt.
2017. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0+ vagyok. Nagyon ritkán az első trimeszterben volt este hányingerem, illetve egész terhesség alatt húsundorom.
2017. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdező szerintem a válaszokbol egyértelmü,hogy vércsoporthoz nincs köze,várandoság alatti hányás,émelygés,rosszu léthez
2021. okt. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!