Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A legtobb no miert igy all a...

A legtobb no miert igy all a terhesseghez? Nagyon erdekelne, mert sokszor olvasom, hogy ezt nem csinalja azt nem csinalja. Egyik kerdesenel mar szexelni sem szabad 12 hetig, mert vetelest okoz.

Figyelt kérdés

A kerdesem igazabol az lenne, hogy ezek miert alakultak ki, vagy... nem tudom. Lassan mar tenyleg a pozitiv teszt utan a gyurum is leesik az ujjamrol.. nal tartunk.

Csak szerintem fura ez?



2017. okt. 23. 13:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol fugg. Nekunk szextilalom volt mert a mostani terhességem előtt vetéltem 2 hónappal. Meg mert barnáztam. Aztan korán nyilt a méhszájam igy csak heti 1 alkalmat engedett a doki. Edzeni sem lehetett egyaltalan. Tornázni sem semmi. Mire vagy még kivancsi, ami olyan?:)
2017. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ezt teljes mertekben megertem, persze ha fenygeto veteles van. Nyilvanvalo. En a problemamentes terhessegre vagyok kivancsi. Pl adott egy no. Kesik a menzesz ket naoja. CSinal tesztet. Szep pozitiv. Szokasos tunetek, semmi verzes. Ilyenkor miert hiszik az emberek hogy a szex vetelest okozhat. Nyilvan elmegyek orvoshoz, amikor eljon az ido. Megmondja jo helyen van stb, keves a riziko, tehat nyugodtan. Ugy nugy megyek kirandulni, uszni edzeni ha edzettem stb. Nem ertem hogy miert godoljak sokan, hogyha terhesseg fenall akkor fel kell hagyni minden addigi fizikai tevekenyseggel. ilyenekre gondoltam
2017. okt. 23. 13:26
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Ja értem.:) Szerintem sokan paramamik mert ossze olvasnak mindenfélét. Én sztem okkal féltem, de van aki magát hergeli rémsztorikat olvasva stb.

Ez az oka. Nagyrészt az internet.

1#

2017. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
persze egy veteles utan teljesen jogos a felelem. Sajnalom egyebkent.
2017. okt. 23. 13:28
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

A mostani baba kezdi begyogyítani a sebeimet.

De van egy kismama ismerosom akinek semmi oka de minden heten uj dolog miatt aggodik. Olyan dolgokon h az már fáj

2017. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen ezeket nem ertem. Olyan kerdes is volt hogy art e ha nyujtozkodik.... hat komolyan
2017. okt. 23. 13:31
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Ma is volt egy kerdes h árt e ha megijedt vagy ilyesmi.


Multkor vmelyik a busz után futott es azthitte ettol baja lesz..

Szval ja :DD haha

2017. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%

Ha valaki sokáig várt a gyerekre, az is pont elég ok lehet, hogy óvatosabb legyen a kelleténél. Miért kéne belekötni?


Egyébként bár megmaradna az óvatosságuk gyerek után, akkor nem tömnék hozzátáplálás címszóval már pár hónaposan, nem ültetnék, járatnák... stb. a gyereket.

2017. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg nem vagyunk egyformàk,mindenki màshogy fogja fel,máshogy éli meg.Mi több èvig vàrtunk a babàra,nekem azt mondta a nögyőgyászom hogy lehet szexuàlis èletet èlni de ő bizony nem ajàlja az előzmények miatt.Mi vègig nem szexelhettünk mert hematomàm volt és eltiltottak minket töle.Attol mert te lazàbb kismama vagy nem azt jelenti hogy mindenkinek igy kell felfognia.
2017. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
kedves utolso. Pont ezt mondom. HA elolvasnad.... Hogy ha elozmenye van teljesen megertem. De leirom megy egyszer. En az elozmeny nelkuli, friss ELSO, PROBLEMAMENTES terhessegekre gondolok.
2017. okt. 23. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!