Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki másik gyerekorvost választ...

Aki másik gyerekorvost választott a születendő gyermekének az hogy intézte?

Figyelt kérdés

Személyesen kell felkeresni, vagy elég odatelefonálni, hogy egyáltalán vállalja-e és utána bemenni, ha igen stb.


Akihez tartoznánk, az egy katasztrófa, oda nem akarom vinni az biztos. Ebben a városban van pár orvos, aki tényleg nagyon jó lenne, de nem vesznek át újakat más körzetből, csak magánrendelésre lehet hozzájuk menni, ha valaki nem odatartozik, mint megtudtam, szóval még jó, hogy nem strapáltam magam miattuk. Azért végül csak találtam egyet, gondoltam felhívom, hogy egyáltalán vállalná-e és ha igen, akkor majd bemegyek a kiskönyvvel, meg mit tudom én kell-e még valamit kitölteni. Ismerősömmel feljött a téma, hogy majd mostanában akarom hívni az orvost, erre: hogy felhívni? Hát nehogy hívjam, menjek rögtön személyesen, azt csak úgy illik, meg amúgy is úgy kell stb. Ez komoly?

Lehet nagyon barom kérdés, de más hogy csinálta?


2017. okt. 24. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem időmbe belefért és személyesen nagyon jól előtudom magam adni :) szóval elmentem rendelés végére,kivártam mire mindenki végzett és utolsóként bementem.

Nem igazán szeretett volna más körzetből már gyereket,de sikerült meggyőznőm :D (szóval így vissza gondolva,telefonon szerintem lazán lerázott volna)

2017. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Telefonon hívtuk fel a rendelőt és megmondták, hogy mikor kell bemennem lepapírozni a dolgokat. Tanácsadási időben kellett megjelennem.

Szívesen elvállalta a leendő gyermeket.

2017. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is borzalmasak a gyerekorvosok. Még jó, hogy nem jártam végig az összes közeli város gyerekorvosi rendelőjét. Telefonon megérdeklődtem, hogy van-e egyáltalán hely, és ha volt, akkor mentem.


Hívd csak fel nyugodtan.

2017. okt. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is másik városba vittem, felhívtam, megkérdeztem, hogy elvállaja-e a gyerekeket, mondta hogy igen, ő átkérte a papírjaikat a másik orvostól és ennyi
2017. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!