Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy terhesség alatti erős vérzéssel hazaküldtek a kórházból? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptember 23-án volt az utolsó mensim, de október 8-án már pozit teszteltem. A ciklusaim 26 naposak.Most 19-én kellett volna megjönnie,de nem jött,és ma reggel erős, elején darabos vérzésem volt. Fájdalom nincs. Bementem azonnal a kórházba,de elég lekezelöek voltak, hogy ez normális,és egyáltalán mit akarok, ha még csak nemrég maradt ki az elsö mensim.Uh-n megnézett,azt mondta minden rendben, 11mm-es az embrió,hematoma nem látható.Menjek haza, valószinüleg majd magától elmegy a baba,kicsi az esélye hogy megmarad. Ugye, hogy ez nem normális dolog???

Nincs magyar TB-m,mert Németországban vagyok biztosítva, csak most szabin vagyunk,és már ezen is teljesen kiakadtak,és hogy Angliában szóba sem állnának velem 20 hetes terhesség alatt.


2017. okt. 25. 14:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj h ha elmegy a khban sem tudnak mit csinalni. :(

Sajnalom.

Mondjuk egy kis duphastont felirhatott volna bar az sem tartja meg a terhesseget ha ugy van de neked jobban esett volna.

2017. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
4 hetes terhességgel a kórházban sem tudnak semmit csinálni.
2017. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Ezzel nincs mit csinalni. Ha 4 napja kellett megjojjon akkor kb 4 hetes vagy.

A progeszteron amit adni szoktak csak egy magyar placebo. Kulfoldon dolgozok korhazban, es nem adunk. De a magyar noket megnyugtatja.

Pihenj, mast nem tudsz, ha nem volt eletkepes elmegy akarhol is vagy.

2017. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos ilyenkor csak varni lehet, azt meg inkabb otthon, mint lefoglalni egy agyat a korhazban. Kontrollra vissza szoktak hivni kb. 1 het mulva, hogy megmaradt-e vagy elment :(

Bar felirhattak volna valoban gyogyszert ami megtartja a terhesseget akkor ha esetleg sargatest elegtelenseg all a hatterben! FEKUDJ, ilyenkor azt kell.

2017. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek! Csak borzasztó rosszul esett, mert már 2 éve probálkozunk, és most volt elöször "látszatja" :(
2017. okt. 25. 15:04
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
3-as: a progeszteronpotlo gyogyszert azert adjak az ertelmesebb orvosok (kulfoldon konkretan LESZARNAK 12 hetes kor elott, a magyar dokim meg legalabb megprobalnak tenni valamit) hogy HA progeszteronhiany miatt verzik a kismama akkor megallitsa a vetelest. Magyarorszag egyik legjobb nogyogyasza a dokim es meg ismerek parat, jol tudom hogy ezert adjak. A progeszterongiany all sok esetben a kezdodo veteles mogott, es ha potlast adnak megallithatjak a folyamatot. Kulfoldon azert nem adnak mert ott a pici magzatot semmibe veszik, Nemeto., Anglia, stb. orszagokban elo kismama baratnoim meseltek hogy veluk kozoltek is, hogy "ez meg nem baba". A magyar egeszsegugy egy nagy szar, de nalunk legalabb emberszamba vesznek a normalis orvosok egy embriot is ez a kulonbseg.
2017. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Két db progeszteronpotlasos gyerekem van, én hiszek benne.Nem lennének, ha a kezdődő vérzésemmel hazaküldő sztk-s dokira hallgatok.

Kérdező, a helyedben a hozzám legközelebb eső és azonnal fogadó magán nődokihoz elmennék vizsgálatra és progeszteronért. Ő nem kér taj kartyát. Én így tettem. Megmaradt mindkét baba (két külön esetben).Drukkolok!

2017. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
53%

Szia kérdező! Tényleg menj magándokihoz!

Sztk-ban nagyon parasztok tudnak lenni, tapasztaltam én is... (tisztelet a kivételnek... de engem is zavartak már haza vérzéssel, igaz, minimális volt, és h honnan veszem, h terhes vagyok...)

2017. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Holnap 2re kell mennem magándokihoz Köszönöm mindannyiótoknak!
2017. okt. 25. 17:56
 10/21 Norman Bates ***** válasza:
85%

Ez angliaban szoba sem allnak veled 20. Het elott, hol hallottad???

Most vagyok 17+6 hetes terhes Angliaban.

6+5 nel verzesre ebredtem, bementem reggel a surgossegire, kaptam idopontot meg aznap delutanra az Epau (early pregnancy assasment unit) kora terhesseggel roglalkozo reszleg, csinaltak uh-t.

A midwife pedig a kiskonyvbe beleirta a valasztott korhaz 0-24 es szamat, hogy betoltott 16. Hettol azt a szamot hivjam es azonnal adnak tanacsot/ soron kivul behivnak es ellatnak ha barmi problema van.


Ha rendben volt a baba az uh-n es szivhang is volt akkor nem ertem miert mondana azt az orvos, hogy valoszinuleg nem marad meg :/

2017. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!