Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Válságban a házasságom a...

Válságban a házasságom a pocaklakó miatt?

Figyelt kérdés

A hormonok vagy más,nemtudom! De olyan szinten összevesztünk most,hogy úgy érzem itt a vége!

Úgy érzem most hogy elsiettük a babát,és hogy nekem ez nem megy!Nem fogom tudni csinálni !

Van már egy ovis fiunk!

Pár hét múlva lenne az esküvőnk! Terveztük a tesót..

Most mégis összeomlottam!

Úgy érzem visszacsinálnék mindent,törölnék mindent...

Nemtudom hogy most hirtelen a hormonok borítják el az agyam,vagy reálisan gondolkozom...és tartva az ismeretlentől viszakozok!

Most pár órája nem találkoztam párommal..kértem hagyjon magamra! Gondolkoznom kell!

Mitévő legyek ?

Kérlek ne gondoljatok libának!

Köszönöm ha normálisan írsz!


2017. okt. 28. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Amíg nem tudjuk mi a probléma, addig elég nehéz tanácsot adni.

Higgadjatok le és beszéljétek meg!

2017. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Talán ha leírnád, hogy mi a rák bajod van?

Mondjuk ha ilyen a kommunikációd a pároddal. is, akkor nem csoda, ha nem működik.

2017. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Milyen ismeretlentől tartasz, ha van már egy gyerek? Mi nem megy? Minek még egy, ha az első is sok neked? Vagy nem ez a bajod? Te magad tudod mi bajod, vagy még te sem? Ha most tervezitek az esküvőt, akkor hogy lenne válságban a “házasságod”? Tiszta zizi vagy.. nyugodtan játszd a fejed, kergesd jó messzire a párodat, biztos két kézzel fognak kapkodni egy kétgyerekes, zizi leányanya után. Jó hisztikézést.
2017. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi a kérdés?
2017. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Milyen ismeretlentől kéne már tartani, ha van egy ovisotok??? :O De nem csak feléd, apjuk felé is irányul a kérdésem, ha az lenne a vége, hogy sajnálni kell szegény, 2. gyerektől stresszes családfenntartót.

Nyugodjatok le, a külön gondolkodás remek ötlet, szakítani talán nem kéne pont most...

2017. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Próbálok nem haragudni rád, amiért a babádat okolod azért, mert összevesztetek. Miért lenne ő a hibás??? Gondold végig, abban az esetben is így reagáltál volna, ha most nem lennél terhes?! Ha igen, akkor nem a hormonok, ha pedig nem, akkor valószínűleg amiatt. De nem a meg sem született babád az okozója!!! Beszéljetek, anélkül nem lehet megoldani a problémákat. Esetleg menj előtte egyet sétálni. Gondold végig, mi lehet a pozitív abban, hogy összevesztetek. Engem mindig erősebbé tesz, nincs az, hogy na, ilyen se volt még. Amúgy nem az első gyereketek, nem értem, mit kapkodtatok el, nem ismeretlenbe vágtatok, mint ahogy írod. Vagy a házasság ismeretlen? Elmondom, ugyanolyan, mint a papír nélkül. Max könnyebben kapsz hitelt, ha az kell.
2017. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Próbálok válaszolni minden kérdésetekre!

Szóval !

Azon vesztünk össze,hogy ő nem akarja senkivel közölni hogy babát várunk,majd rájönnek!

Polgárink volt anno,most lenne az egyházink,igazi ünnepléssel!

Hiába mondtam neki hogy tán nem a templom előtt kellene látnia a nagyszülőknek hogy gömbölyödik a pocak! (-messze laknak a rokonok,csak telefonon tartjuk a kapcsolatot-).

Ismeretlen számomra az hogy hogyan fogok két gyerkőccel boldogulni! Elbizonytalanodtam saját magamban,hogy képes leszek e mindenre!

2017. okt. 28. 14:27
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem tűnik nagy horderejű nézeteltérésnek. Ebben simán lehet kompromisszumot kötni. Ha ennyitől vége a kapcsolatnak, akkor az nem volt kapcsolat.


A saját bizonytalanságod a gond, nem a leírt vita. Az csak tünet, az ok az, hogy te nem bízol magadban. Csinálj valamit, ami megnyugtat, aztán keresd meg a párodat. Mondd el neki, hogy miért vagy bizonytalan, hátha tud támogatni, biztatni.


A nagy életesemények mindenkiben félelmet keltenek, hiába pozitívak. Nálatok esküvő (gondolom a szervezési stressz is benne van), újabb baba érkezése. A változástól normális, hogy bepánikoltál. Ezt tudatosítsd magadban, vagy napi szinten elő fog törni és a fentiekhez hasonló veszekedésekben fog megnyilvánulni. Azzal pedig tényleg szét lehet verni még egy jó kapcsolatot is. Előzd meg, ne leyen önbeteljesítő jóslat belőle.

2017. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Akkora màr a terhessèg(èrtsd 12.hèt utáni), hogy el KELL mondani mindenkinek?? Vagy már lassan szülsz??? Mert nem mindegy melyik!
2017. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Csak így a leírás alapján a hormonok:)

Szólj a párodnak, hogy menjen haza és lazuljatok!

2017. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!