Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematoma 20 hónapos mellett?

Hematoma 20 hónapos mellett?

Figyelt kérdés
Akinek volt hematója a nagytesó mellett, hogyan oldotta meg a mindennapokat? Férjem egy hetet biztosan itthon marad, de nagyszülők messze, idősek, nem számíthatok a segítségükre. Be lehet tartank a pihenést?

2017. okt. 28. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen okokból - csak kicsi ikrek voltak - abszolút nem tudtam sem feküdni sem túl sokat pihenni. Férjem állandóan dolgozott , nagyszülők messze . A 2 picike meg ellátásra szorult mellette háztartás stb. Nem volt egyszerű de szerencsére nem lett baj . Megszületett a 3. Bába pedig hatalmas volt a vérömleny. Sajnos nem mindenki tudja megtenni,hogy pihenjen .
2017. okt. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jó, hogy Neked pozitív lett a végkimenetele! Bárcsak nálam is úgy lenne. Csak az a baj, hogy kicsi még az embrió, és félő, hogy a vérzés elsodorja.
2017. okt. 29. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is nagyon -picike volt . 6 hetes voltam . Óriási szerencsénk volt .
2017. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!