Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek letezik olyan...

Szerintetek letezik olyan hogy a test "emlekszik" az esetleges mensire es ezt barnazas kiseri? 8+1 hkm

Figyelt kérdés
Azon a napom mikor megkellett volna jonnie masodszor elkezdtem barnazni,doki azonnal.Babaval minden rendben,semmi problemat nem Talalt,azon kivul hogy van egy nagyon minimalis beverzes.Vagy talan ez urul ki?

2017. nov. 1. 15:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni,hogy 4 napja van,foleg ejszaka.Egy tisztasagi megtel.
2017. nov. 1. 15:09
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább a hematóma ürül. Nekem majd 2 hónapig okozott aggodalmat. De végül minden rendben.
2017. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En is nagyon aggodom,4 nap alatt 2x voltam uh.-n :(
2017. nov. 1. 15:29
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tudnak vele mit csinálni. Adtak gondolom progeszteront, és minél több pihenésre intettek. Attól is függ hogy mennyire problémás, hogy hol helyezkedik el a bevérzés. Nekem a petezsák alatt volt szerencsére, de azért így is tartottam tőle. Minél nagyobb az embrió egyébként annál kevésbé okozhat problémát, mert egyre jobban "kapaszkodik" a méhbe, nem tud olyan könnyen kilökődni. Nekem az 5. héttől volt. Minden hét plusz áldás volt. A 9-10 hét körül mondta a doki, hogy ha marad is ez a mennyiség a barnázásból, akkor is kezdhetek megnyugodni. Hetente hívott vizsgálatra a doki amíg el nem tűnt teljesen.

Szóval nyugalom és pihenés amennyire lehetséges:) és minden rendben lesz! 😊

2017. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is akkor volt, kaptam plusz progeszteront, elmúlt a köv. hónapban megint pár csepp az esedékes mensi környékén, a 3. hónapban már semmi...
2017. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jajj de jo olvasni ezeket a pozitiv hozzaszolasokat 😊

Masfel centis a babom es a beverzes a petezsak mellett helyezkedik el,igen kaptam utrot,kb akkora mint a petezsak.

2017. nov. 1. 15:42
 7/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy van ilyen, amikor meg kellene jönnie, van egy kis barnázás terhesen is, nem okoz semmi gondot.
2017. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez kis mennyisegnek szamit ugye? Nappal abszolut nem telik meg egy tisztasagi,csak par nagyobb folt van.Viszont ejjel megtelik,mondjuk nem annyira hogy atazzon.
2017. nov. 1. 16:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Nalam nem volt hematoma, egyszerűen egy nagyon gyenge mensit produkaktam 5. Es a 9.heten.napra pontosan. Azt hittem elveteltem mind a kétszer.. Szerencsére minden rendben volt, dolgoztam, nem maradtam otthon veszélyeztetett terhesen. Ma már két éves!
2017. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Gratulalok kedves utolso,remelem nallam is minden rendben lesz,hetfon uh megint
2017. nov. 1. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!