Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki már 4 hetesen barnázot...

Van aki már 4 hetesen barnázott? Megmaradt a terhesség? Hormonpótlással vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Pl Duphastonra gondolok.
2017. nov. 3. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosodtól kellene megkérdezned. Egyébként anyukámnak még meg is jött rendesen észre sem vette egy darabig ezért, hogy vagyok. Aztán mégis megszülettem.
2017. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont 4 hetesen, mikor meg kellett volna jönnie, véreztem, pedig már 3 napja szép pozitív tesztem volt és progeszteront is szedtem. Sírtam egész éjjel, mert 3 vetélésen már túl vagyok, ezért is teszteltem korábban. Másnapra elmúlt. 5. és 6. és 8. héten barnáztam, szerencsére az is elmúlt. Az orvosom szerint egy hajszálér elpattanása is okozhatja.
2017. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!