Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szept.14. -én volt az utolsó...

Kiscsiga07 kérdése:

Szept.14. -én volt az utolsó menzeszem. Van 2 pozitív tesztem, tüneteim is vannak. Régebben sokszor volt rendszertelen a menzeszem, de pozitív tesztem meg soha nem volt. Ez mindenképp terhesség lehet csak, ugye?

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen ez az lesz.
2017. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Örülnék neki nagyon :) Viszont félek, mert azt hallottam, hogy ciszta is okozhat pozitív tesztet.
2017. nov. 6. 12:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Lassan 8 hetes leszel, orvos nem latott meg?
2017. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyugi. Ez terhesség lesz.


Egy mezei ciszta nem okoz pozi tesztet, csak egy nagyon ritka petefészekrák. Olyanod meg biztosan nincs.

2017. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És most teszteltél azóta először?? Eddig negatív volt?
2017. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Augusztus körül csináltam utoljára tesztet,aztán szeptemberben megjött. Nem gondoltam terhességre, fél évvel ezelőtt sokszor rendszertelenül menstruáltam és arra gondoltam, hogy megint az lehet a problema. Csütörtökre van időpontom a nőgyógyászhoz, nagyon izgulok.
2017. nov. 6. 17:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Hú, akkor már tényleg lehet 8 hetes is elmúltál! :) Majd írj mi volt a dokinál! :)
2017. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Okés,írok majd mindenképp! Nagyon félek,remélem minden rendben van a babával.
2017. nov. 6. 18:46
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló. Ma voltam nőgyógyásznál, 8.hétben vagyok, hálisten minden rendben van a babával. Hihetetlenül boldog vagyok :)

Köszönöm, hogy megoszthatom veletek a jó hírt :)

2017. nov. 9. 14:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! :)) Nagyon kellemes és gondtalan babavárást kívánok! :)
2017. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!