Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használtál várandósságod...

Használtál várandósságod idején pocaktámaszt?

Figyelt kérdés
Vélemény? Ikresek is írjanak lehetőleg.
2017. nov. 6. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ikres , nagyon pici hasam volt , de a vegere igyis jol jott mert enis kicsi vagyok es fajt a derekam es hatam.

Mi pocaktamaszt+ hasleszorito ovet kerdeltunk csomagban. Megéri

2017. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ikrekkel vagyok 36+4 hetes, én vettem előre, mert ikrek csoportban főként azt olvastam, hogy létkérdés. Egyszer sem használtam, mert nem éreztem szükségét, nem fájt semmim szerencsére, így nekem kidobott pénz volt, majd bajlódhatok az eladásával...
2017. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Én pont holnap beszélek erről az orvosommal, hogy ajánlja-e. Hármas ikrekkel vagyok terhes és voltam kórházban, ott egy doki külön felhívta a figyelmemen, hogy laza ruházatot hordjak, ami sem derékban sem pocakban nem szorit, mert így a méhtevékenység kisebb.
2017. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem használom, 37 hetesen is boldogan elbírom a hasam. Egy baba van benne, nem tudom, többel milyen lenne, de egy gyerkőc simán bírhat gerinccel. :)
2017. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!