Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pároddal megtartanátok egy...

A pároddal megtartanátok egy beteg kisbabát?

Figyelt kérdés
Pl. ha életképes,viszont rendellenességgel születik.

2017. nov. 6. 17:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Mi nem. Én is beteg vagyok, nem tudnám őt felnőttként is teljes körűen ellátni. Muszáj lesz dolgoznia. Aki egészséges és van pénze nyugodtan nevelhet beteg gyereket, valószínűleg én is ezt tenném, ha jobb helyzetben lennék.
2017. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ milyen rendellenesség. Ha pl hiányozna 1 karja, azt megtartanám. Ha szellemileg visszamaradott lenne, vagy a betegségével csak néhány évig élhetne, akkor nem.
2017. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Ugy mint a kettes.
2017. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%
Meg, ez nem is volt kérdés köztünk. :)
2017. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Én nem. Elsősorban azért, mert már vannak gyerekeim és biztos vagyok benne, hogy sokkal kevesebb idő, türelem és törődés jutna nekik. És egyébként sem szeretném azért megszülni, hogy ne tudjon teljes életet élni.
2017. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
Illetve mi nem. Ezt meg is beszéltük.
2017. nov. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Csak akkor, ha a rendellenesség nem akadályozná az önálló életvitelben és az önfenntartásban.

Ha meghalok, ki viselné gondját? (Nemrég halt meg egy ismerősünk, a beteg gyereke, akit eddig ő gondozott, intézetbe került.)

2017. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%
Mindenképpen. :)
2017. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Belegondolnánk a helyébe, hogy vajon mi azzal a rendellenességgel együtt tudnánk-e élni?

Pl. egyik végtag hiánya teljesen vállalható, a harlequin ichthyosis viszont egyáltalán nem.

2017. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%
Én ha minden anyagi és érzelmi hátteret tudnék Neki biztosítani.
2017. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!