Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babatervezés és a terhesség...

Babatervezés és a terhesség ideje alatt figyeltetek erre?

Figyelt kérdés

Párommal babát tervezünk. Igyekszünk mindent megtenni annak érdekében, hogy minden rendben legyen.


A kérdésem a következő: figyeltetek arra a babatervezés, valamint a terhesség teljes ideje alatt, hogy milyen tisztítószereket használtok? Egészséges ilyenkor például Domestost, Cifet, ablaktisztítót, Flóraszeptet (stb.) használni?

Tudnátok segíteni?



2017. nov. 8. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Még terhesség alatt sem.

A 7. hónapban pedig már sósavval kezdtem takarítani a wc-ket

2017. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen én megkértem a férjem, hogy ezeket ő használja, azaz ő takarította a wct pl, hogy én ne lélegezzem be.
2017. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
6 évet váratott magára a kislányunk, ez idő alatt mindent ugyanúgy csináltam, mint előtte. A terhesség alatt amennyire tudom, kerülöm ezeket, ebben a férjem is partner, egyszerűen átvette ezeket a feladatokat tőlem. Egyszer-egyszer előfordult, hogy muszáj volt takarítani és tudtam, hogy nem ér haza időben, ekkor természetesen megcsináltam, de amennyire tudom, kerülöm az erős vegyszerek gőzét. :)
2017. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. nov. 8. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Én mindent használok ugyan úgy. Sőt, rászoktam a hypora, mert annak “tisztaság” szaga van. Amióta kismama vagyok mindent fertőtlenítek. Tudom hülyesèg, de legalább én jól érzem magam tőle 😀

37+4 hkm

2017. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanúgy használtam teherbeesés előtt és terhesség alatt is. Pont tegnap mesélt e a dokim, hogy egy fél órás műtét alatt 27 nem fogadott hívása lett egy számról. Az volt az életbevágó kérdés, hogy a kék domestos kevésbé ártalmas-e mint a zöld. Az volt s válasza a kismamának, hogy ha megissza akkor mindkettő ártalmas, de rendeltetésszerű használat mellett egyik sem.
2017. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is mindent használtam ugyanúgy. Ablakot nyitottam közben vagy maszkot használtam.☺
2017. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Mindent használtam, terhesen is természetesen. Domestos, hideg zsíroldó, wc pucolás. Hajat is festettem, csak azért írom le, mert sok téves információ van erről is.
2017. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek azok a dolgok, amiken semmit nem változtatok...magamra is épp annyira ügyelek és ügye,tem elòtte, mint a babámra...
2017. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!