Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek alacsony volt a progesz...

Akinek alacsony volt a progeszteron szintje, mennyi utrogestan/duohaston szedtetek a pozitív teszt után? Illetve mennyire volt alacsony a progi szint?

Figyelt kérdés
Előző terhességem 5. héten spontán vetéléssel végződött. Vetélés utan kivizsgáltattam magam és a 21. napon csak 5 volt a progi szintem. Most újra várandós vagyok, jelenleg 4+5 hetes. Eddig mindig 5+5 hetesen véreztem be. Első terhességemnél is csoda, hogy megmaradt a kisfiam. A kórházban 2x1 utrot írtak fel, nem kevés ez az adag nekem? Az orvos nem figyelt rám igazán, kivizsgálásos papíromat se nézte meg.

2017. nov. 9. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 27 nmol/l volt. 2-szer vetéltem el. Most napi 3 utrot és 2 duphanstont szedtem.

Jelenleg 21 hetes vagyok :)

Szerintem sürgősen keress másik orvost, leginkább magánt.

2017. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 27 volt 21. napon a progi szintem és 49 volt terhesen nem várt napján. Erre kaptam 2*2 utrot és 1*Progeteron exelcist. 3 hónapos a kisfiam.


Mivel neked, 5 volt a progi szinted abban a ciklusban nem volt tüszőrepedés. Ebből nem derül ki, hogy egyébként magas e a szinted, ha megreped a tüsző.


Jobban járnál, ha nézetnél egy progi szintet magán vérvételen és ez alapján kérdeznéd a dokid, hogy kell e még szedj. Alapjáraton elégnek kell lennie, és az 5ös progid itt semmit nem jelent. Hiszen nem tudjuk egyébként mennyi. Én első vetélés után úgy döntöttem pozitív teszt után magán vérvétel progi és hcg. És azzal irány a doki. Nekem ez bejött, megfelelő mennyiségű utrot kaptam és minden rendben volt végig.


Minden jót!

2017. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Abban a honapban volt peteeresem. Nem irtam bele a kerdesem leirasaba hogy veteles utan 1 ciklust vartam a kivizsgalasra :)
2017. nov. 9. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
én 2*2 utrot szedtem, es amikor mar csokkenteni kellett 12. hetnél elhagyás előtt, akkor szedtem 2*1et négy napig.
2017. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!