Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik akkor, ha a 12....

Mi történik akkor, ha a 12. heti uh-n kiderül, beteg a baba, és nem szeretnénk megtartani?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz érzésem van a kicsivel, félek is.

Egészséges, eleven fiam van már, mellé, és valahogy amúgy sem tudnék egy beteg babát elképzelni.

Tudom ne gondoljak rosszra, egészséges lesz a pöttöm, de felmerül, mi történik, ha mégsem.


2010. máj. 31. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

ha esetleg beteg lesz, akkor már nem a te gyereked lesz?

Még semmit sem tudsz, de már kombinálsz..

most mitvársz?Azt írjam, hogy ha kiderül beteg, vetesd el?pfujjj.

2010. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Elveszik ha valóban beteg DE ilyenekre NEM szabad gondolni!!!!!!Minden a legnagyobb rendben van a magzattal:)))
2010. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Szia! én is gondoltam természetesen ilyesmire, hiszen mindenkinek megfordul a fejében... a 24. hétig eltudják venni a babát ha beteg, utána már nem.

Persze ne legyen semmi baj! :) Boldog babavárást!

2010. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Bocsi offolok! Tiszta fura hogy általában az első reagálo mindig lehord...Ezt már nagyon sok kérdésben megfigyeltem...


Amugy nekem is eszembe jutott, és én sem szeretnék beteg gyereket hisz az sem nekem sem a babának nem jó! De hála egészséges:)!


Amugy nem elég egészségesen megszülni...,sajna lehet később is olyan baleset amitől megrokkan:(! Engem inkább ez aggaszt!!

20 heteske

2010. máj. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Én is tiszta ideg voltam a 12. heti uh előtt.Aztán mikor megláttam, teljesen elolvadtam.Én is ugy éreztem, hogy valami nem ok, biztos beteg stb...

De nem szabad igy gondolkodnunk, hidd el a manócskád egészséges mint a makk.Egyébként ha beteg a baba valóban elveszik még ilyen idősen is.Én is meggondolnám, nem csak a saját, de a baba érdekében is.Hisz az ő élete is "más" lenne.

Boldog, NYUGODT Babavárást!

32 hetes km.

2010. máj. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egy hete minden éjjel 40fokos lázam van, tegnap egy nagyon picit véreztem. Kimerült a szervezetem, kis korkülönbség lesz a két gyerkőc között.


Mikor vállaltuk az első gyerekünket, akkor tudtam, hogy lemondásokkal jár, de egy beteg baba méginkább. Pláne ha egész életében pelenkázni kell...

Annak semmi értelmét nem látom, hogy megkeseredek mellette, vagy bedugom egy otthonba, és havonta meglátogatom. Ha az élete során rokkanna meg, az valahogy más.

Próbálok pozitívan állni a dolgokhoz, de nehéz jelenleg.

2010. máj. 31. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Voltál orvosnál?? Mitől volt a 40 fokos lázad? :( Én is lázas voltam, igaz a 34. héten, kórházba is kerültem a szülésig. szörnyű volt, de a baba érdekében muszáj volt.

Nem lesz semmi baja a babádnak!!! Ne is gondolj ilyenre!!! A fontos ilyenkor az, hogy a lázat csillapítsad, mert az többet árt, mint a gyógyszer! És mindenképp pozitívan gondolkodj!!!!


2 gyerekes anyuka

2010. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Ne gyötörd magad, reméljük, hogy nem lesz semmi baj a 12. heti ultrahangon. Ha pedig mégis, akkor még van időd lépni. Senki sem ítélhet el, ha úgy döntesz, hogy nem tartod meg. Drukkolok nagyon!


28 hetes

2010. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!