Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruacio utolsó napján...

Menstruacio utolsó napján voltam a barátommal és nem vedekeztunk, kétszer is szexeltunk egymás utan de nem belem élvezett. Lehetséges hogy terhes vagyok? L/20

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges
2017. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen, ha ezt nem tudod, akkor hanyagold a szexet.
2017. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont így estem teherbe a lányommal. :)
2017. nov. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Annyira nem szép ez a "belémélvezett" szó... És annyi helyen olvasni. 20 évesen lehetne már normálisabb szavakat/kifejezéseket is használni.. (Szerintem) Egyébként nagyon kicsi az esélye sőt kb 0% hogy a mensid utolsó napján sperma hiányában teherbe ess..
2017. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetsèges,mivel ritkàn de előfordulhat,hogy valakinek peteérése legyen menzesz alatt. Azon kívül a spermium napokig ,,túlél" odabent és az elővàladék is tartalmazhat spermiumokat. Kicsi rà az esély de nem lehetetlen.

Legközelebb inkàbb védekezzetek óvszerrel (a megszakításos módszer inkàbb szerencsejàtèk mintsem védekezés) vagy írass fel fogamzásgàtlót amennyiben nem szeretnél ezen stresszelni minden hónapban :)

2017. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!