Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nagyon erősödött a tesztem...

Nem nagyon erősödött a tesztem, ez normális?

Figyelt kérdés

A ciklusom sajnos elég ingadozó, 23-38 napig volt már minden az elmúlt másfél évben, de többnyire 30/+-3nap. Mivel nálam nem lehet tudni mikorra nem várom, így a 31.naptól tesztelek. Szerdán a 33.napon lett először + a tesztem, aznap kivételesen xepil helyett egy 10es predictor early-t hasznàltam, halvànyabb lett a kontroll csíknál, de azért egyértelműen +.

Csütörtökön csináltam xepilt ami +lett de elég halvány. Ma reggel a 36.napon csináltam újra xepilt és +, de még mindig halvány, a csütörtökinél azért erősebb.

Ha az együttléteket vesszük, az utolsó 2 ami ez alapján lehetséges, az 2 héttel ezelőtt hétfőn és pénteken volt.

Van már egy lànyunk, nála szabályos ciklusom volt, es nemvárt előtt 2 nappal volt halvány tesztem és a nemvárt napján pedig rendes erős + mint a kontroll csík.

Ehhez képest most aggódok, hogy még ma se egy erős csíkom van..kellett 1perc mire egyáltalán látszott már a csík és kb 5perc mire elérte a végleges színt..

Baj lehet, hogy még mindig nem olyan erős a teszt? Ez alapján akkor pénteken este foganhatott ugye? Akkor ez a hónap most 34 napos volt elvileg.



2017. nov. 11. 07:52
 1/9 A kérdező kommentje:
2017. nov. 11. 07:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De erosodott!!!

Nyugiiii;)))

2017. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha azt írod h 2 hete lehetett a fogantatás akkor ez a teszt nagyon szép:)

Sztem nincs miért aggódni:)

Grat!!!

2017. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amúgy is az xepil később mutatja vagy halványan a predyctor az érzékeny teszt csík. Ugyan azzal tesztelj. Anno én is több fajtát használtam mindegyik különböző volt. Teszt függő. De a tied pozitív ne aggódj.

Bár nekem is lenne újra ilyen tesztem. Sajna az előző baba nem maradt velem.

Gratulálok.

2017. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ma csinálsz egy earlyt árról le kell ugrania csíknak. Nekem ennyire sem colt + de 2nap múlva a holdról is láttak olyan eros lett🤗
2017. nov. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erősödött az, nyugi! :)
2017. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Lehet túlaggódom, de fura nekem, hogy a 36.napon is csak halvány még, azért hétfő reggel majd csinàlok még 1 xepil tesztet.
2017. nov. 11. 16:24
 8/9 A kérdező kommentje:
4-es: Sajnálom, drukkolok, hogy Nektek is mihamarabb sikerüljön!
2017. nov. 11. 16:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne tesztelgess, mert beleőrülsz, tapasztalat. :)

És semmit nem is jelent.

Első terhességnél folyamatosan erősödött, pedig már el volt halva a terhesség, a mostaninál meg nem erősödött, kb. fele olyan erős volt a tesztcsík, mint a kontroll még 7-8 hetesen is, mégis 34 hetes vagyok.

2017. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!