Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt esetén karácsony...

Pozitív teszt esetén karácsony előtt, vagy újév után menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Most kezdjük a babaprojektet. Pozitív tesztnél a karácsonyi időszak a 7.-8.hét.
2017. nov. 13. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha panaszod van akk menj amint jelentkezik a panasz (eros görcs, vérzés) ha nincs baj vagy olyan elozmeny ami okot adna rá akkor boven eleg januárban
2017. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2017. nov. 13. 10:25
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Még a teszted se pozitív, hova szaladsz így előre?!
2017. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szeretek előre tervezni :)
2017. nov. 13. 10:55
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 2 éve novemberben lett pozitív a tesztem, az orvosom magánrendelésére már csak januárban kaptam időpontot. Nem voltam elkésve. De ha gond lett volna, nyilván mentem volna azonnal orvoshoz.
2017. nov. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aztaaaaa!🤓🤣
2017. nov. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ráérsz akkor átmenni a hídon ha odaértèl...


De a kérdésre válaszolva én anno december 6-án teszteltem pozitivat, 6 hetesen mentem dokihoz, még nem volt szivhang csak petezsàk meg szikhólyag. Pont úgy jött ki hogy következő héten karácsonyra, utàna meg szilveszterre/újévre esett a rendelési idő igy nár csak januárban az ünnepek után 9 hetesen mentem vissza akkor már 2,5 cm volt.


De baromira ráérsz még kitalálni ha megvan a pozitiv teszt. Bár ha sikerül én már 7-8 hetesen mennék az ünnepek alatt ha van rendeles.

2017. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Norman Bates ***** válasza:
100%

Atlagosan 6-8 honap mire osszejon a baba egy egeszseges parnak. Csak azert mert elkezdtek probalkozni az nem jelenti azt, hogy automatikusan elsore pozi lesz a teszt.

Boven raersz orvoshozmenesn gondolkozni, ha majd teherbe esel...

2017. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nov.2-4-6-án teszteltem pozitívakat. 6-án kellett volna megjönnie. Első próbálkozás volt. 9hónapja hagytam abba a fogamzásgátló tablettát. Én jövő héten fogom felhívni a dokit,ha addig nem lesz semmi gond.

Nem baj, hogy előre gondolkodsz, de tényleg várd meg az első pozitív tesztet. Addig csak felspanolod magad.

2017. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem,ne várd meg a karácsony utáni heteket.

Ugyanis ha karácsonykor leszel 7-8 hetes,és csak januárra kapsz időpontot,az minimum 9-10 hetes terhesség..

Namármost..

Akkorra már a kezedben kellene lennie a kiskönyvednek,labor beutalóknak,sőt,a 12.heti genetikai ultrahangra is sok helyen 3-4 héttel előtte kell időpontot kérni,mert alig van hely.

Egyébként ha számítasz rá hogy baba lesz,akkor jelentkezz be egy normál vizsgálatra karácsony előtti hétre.

Addigra ha jól értem 6.hét körül leszel..szóval szívhang is lehet lesz! De ha még nem is,maga a szikhólyag látszódik..

Én totál megértelek...

Nem baj az ha előre tervez valaki..

2017. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!