Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes terhes vagyok, ma...

4-5 hetes terhes vagyok, ma reggelre elmúlt a mellfájdalom. Normális? Aggódom volt már egy vetélésem. Dokihoz csak 27re kaptam időpontot.

Figyelt kérdés
2017. nov. 14. 06:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Sajnos (szerencsére) nem lehet a tünetekből semmire sem következtetni. Első terhességnél nálam is elmúlt, el is halt a terhesség, másodiknál is elmúlt, 3 nap bőgés után elmentem dokihoz és minden rendben volt, majd aznap este újra elkezdtek fájni a melleim.


Próbálj pozitív lenni!

2017. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igyekszem csak nem könnyű.

A vetélésem is így kezdődött igaz jóval késöbb.

2017. nov. 14. 07:51
 3/19 anonim ***** válasza:
Az nekem is elmúlt.. vagyis neha jon elo. Viszont mas tunetek jottek a helyére. Mint ételundor, hányás, hányinger...
2017. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Megpróbálok pozitív lenni.

Kis hányinger van de lehet csak az idegeskedéstől.

2017. nov. 14. 08:28
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Van más ok is amiért ideges vagy?

Próbálj pozitív maradni mert ez nem tesz jót a babának meg neked sem

2017. nov. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem más nincs,az elmúlt időszak kicsit nehéz volt és most hogy újra sikerült félek.
2017. nov. 14. 09:09
 7/19 anonim ***** válasza:
Drukkolok
2017. nov. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lazíts! Egyél egy magnéziumot és ne ezen agyalj. Nekem a mellfeszülés ciklikus volt, néha előjött, az elején 1-2 hétig, utána semmi, aztán megint.

Amúgy reggel jobb este rosszabb volt, melltartótól is függ, ha szűk, rosszabb lesz.

Csak lazíts!

2017. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Megnyugvás képp csináltam egy tesztet,totál pozitív.
2017. nov. 14. 09:39
 10/19 anonim ***** válasza:
A helyedben nem alapoznék a tünetekre, mert csak szétstresszeled magad feleslegesen és az sem tesz jót. Van akinek minden tünete megvan és baj van a terhességgel. Nekem is volt, hogy abbamaradtak a tünetek és semmi gond nem volt, dokit is kérdeztem, azt mondta, hogy tök hülyeség ezen parázni, mert már mindenre és mindennek az ellenkezőjére is látott példát, egyáltalán nem biztos, hogy bármi gond van, ha nem fáj a melled.
2017. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!