Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Pozitív teszt után lehet szedni a bromocriptint tovább?

Mi az aktuális infó erről? Nem érem el a dokimat.

11-14 20:26  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Teherbeesés előtt napi 6 szemet szedtem. A 10. hétig kellett fokozatosan leépíteni. Most 22. héten vagyok, semmi probléma.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 11-14 20:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Napi felet szedek..

# 2/5Időpont 11-14 21:15 Privát üzenet
1-es vagyok, nekem az endokrinológus mondta, hogy lehet és kell is szedni, de csak a 10. hétig szabad. Fél szemet nem tudom kell-e negyedelve leépíteni, vagy csak szimplán majd abbahagyod, a dokid megmondja a következő vizsgálatnál.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 11-14 21:26 Privát üzenet
Én noprolacot szedtem a 12. hétig. Egyes dokik szerint már a 8. héten abba lehet hagyni, de szedd tovább mindenképp az elején, aztán majd a dokid megmondja, ő bhanyadik hétig szokta javasolni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 11-15 05:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Dokim is azt mondta, h szedjem tovàbb 12.hétig.

# 5/5Időpont 11-16 00:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Terhes vagyok, vagy más a probléma?
Pozitív teszt esetén karácsony előtt, vagy újév után menjek orvoshoz?
Lehet hogy terhes vagyok? Ez a 9. hét azóta hogy szeretkeztünk a párommal. Eddig mind a két havi megjött időben de gyakran érzek fájdalmat a bordáim alatt
Nem nagyon erősödött a tesztem, ez normális?
Akik Bromocriptint szedtek, veletek elhagyatták a terhesség elején, vagy a 12. hétig szednetek kellett?
Lehet még baba? Bromocriptint szedek, már a 32. napon tartok, többször erős émelygés érzése, mellfeszülés, ill. fájdalom, szédülés, de a teszt negatív

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu