Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen enyhe vérzés jelentk...

6 hetesen enyhe vérzés jelentkezett, duphastont és magnerotot kell szednem. Reménykedhetek? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már szívhang is volt, szép szabályos a petezsák. A vérzés csak törléskor látszik, de a méhszájból jön sajnos. Előtte már volt két missed abom, az első elhalt 10 hetesen, a másodiknál már az elejétől vérezgettem és csak petezsák alakult ki, nem fejlődött tovább. Az előzőeknél nem kaptam gyógyszert. Ha a duphastontól elmúlik a vérzés, akkor megmaradhat? Egy hét múlva kontroll. Nem tudom, hogy merjek-e pozitív lenni... van valakinek hasonló tapasztalata?

Köszi!!!



2017. nov. 14. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig keteselyes, mas tapasztalata ebben sajnos nem segit. Baratnomnek megmaradt, nekem elment. Akkor segit a duphaston ha progeszteronhiany miatt van esely a vetelesre. De ha pl. eletkeptelen az embrio vagy nem tudott rendesen beagyazodni akkor sajnos nem segit.


Remenykedni mindig fontos de en pl. direkt nem olvasgattam sokaig masok tapasztalatait, mert a rossz peldak nyilvan elkeseritettek, de a jok is mert nekem pl. hamis remenyt adtak es mikor elveteltem duhos voltam hogy masnak bezzeg megmaradt a baba verzes ellenere is nekem miert nem adta meg a sors?

Szoval sok sikert, es ilyenkor racionalisan egy dolgot tehet az ember: var es pihen.

2017. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7.hettol 12hetig veretgettem, barnaztam. Most 34+6hetes vagyok. Pihenj ne idegeskedj ed minden rendben lesz.
2017. nov. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Több héten keresztül vérezgettem és sajnos senki nemtudta megmondani az okát.Aztán 8 hetesen mentem vissza kontrolra a saját orvosomhoz akkor derült ki hogy volt 1 szép nagy hematomám ami szépen kiürült.Amig nem jár gőrcsel a vérezgetés és fejlödik a babo addig ne aggod magad agyon.Az sem tesz jot,én probáltam a legpozitivabb lenni,pedig akkor èvek ota probálkoztunk és tul voltunk rengeteg kivizsgáláson és vetélésen.Drukolok neked és pihenj rengeteget,amenyit csak tudsz.
2017. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek a válaszokat!!!


Hematómát nem láttak, ezért kaptam Duphastont, hátha progeszteron gond van...

Most egy nap után már nem piros, hanem halványbarnás lett. Ez jelenthet jót?


Az elsőnek, talán csak jól esik beszélni róla, mint örlődni magamban, de amúgy igazad van. :)

2017. nov. 15. 09:27
 5/8 alysya válasza:

Én is túl vagyok egy missed a-n. Akkor nem volt semmi előjele.

Utána újra teherbe estem. Karácsonykor el kezdtem vérezni, akkor voltam 8 hetes. Engem befektettek, én is duphaston és rutascorbint kaptam.

Miután haza engedtek szigorúan pihennem kellett, ha csináltam is valamit már fájt is a hasam, így be is tartottam.

Utána is néha véreztem, a gyógyszerek ellenére és mindig rettegtem. (Nem derült ki, hogy mitől)

Most van egy 3 és fél hónapos kislányom.

Tudom, hogy nem egyszerű, de próbálj ne stresszelni. Foglald el magad.

Tarts ki. Remélem minden rendben lesz.

2017. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Sok örömöt és boldogságot kívánok nektek!!! :)

És köszi, hogy leírtad a történetedet!

2017. nov. 15. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:

5 hetesen kezdődött nálam a barnázás, még csak petezsák volt látható. Progesteron exeltist kaptam és Crinone gélt. Használat után 2 nappal újra barnázni kezdtem. Egy hét múlva mentem kontrollra, addigra elindult a szívhang is. A saját orvosom lecserélte a gyógyszereket Utrogestanra, amit a 12. hétig használnom kellett. Szerencsére már 18 hetes vagyok, eddig semmi újabb probléma.

Én végig csak pozitívan tudtam gondolkozni, beszéltem a picihez, hogy ketten együtt végigcsináljuk, csak legyen erős és tartson ki. Pozitív gondolkodás nélkül én belenolondultam volna az első 12 hétbe.

2017. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj, nagyon örülök nektek! További jó egészséget kívánok! :)
2017. nov. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!