Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elmentetek nőgyógyászhoz,...

Elmentetek nőgyógyászhoz, hogy babát szeretnétek?

Figyelt kérdés

Párommal babát tervezünk. Kell mennem a nőgyógyászhoz amúgy is, az évenkénti vizsgálat is most esedékes. Mondjam el neki, hogy babát szeretnénk? Sok ismerősömtől azt hallottam, hogy teljesen felesleges, mert úgysem foglalkoznak vele.

Ti elmondtátok?



2017. nov. 15. 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Nalam korabbi hormonproblemak miatt amugy sem artott tudni, hogy mi a helyzet, jol is tettem, nem akartam hosszu idot varni, ha addig tehettem is erte. Jol is tettem. De en nem nogyogyaszhoz, hanem endokrinologushoz mennek a helyedben, es hormonpanelt nezetnek.
2017. nov. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Pont így csináltam én is, éves vizsgálaton megemlítettem. Érdemben reagált rá valamit, már nem emlékszem, mit, gondolom elmondta, hogy középidőben, peteéréskor a legesélyesebb, stb. De miért kéne mást csinálnia? Ha nincs semmi problémád, akkor ő nem kell a gyerekgyártáshoz.
2017. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztonságosabb, ha rákszűrést előtte csinálják meg, mint koraterhesen.

Én az első gyereknél megszívtam a fogadott dokival, így szerettem volna végre egy tutit, aki az alapproblémáimhoz is tervszerűen áll hozzá, elérhető árú és közelségű a rendelése, a kiszemelt kórházban dolgozik és persze szimpatikus, így mindenféle ismerősi és fórumos ajánlások után jártam vagy háromnál :) mire bele mertem vágni.

2017. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de nekem miomáim vannak és pajzsmirigy túlműködésem, a pajzsmirigyre azt mondta menjek endokrinologushoz, amúgy pedig szexeljünk. Szerintem ha nincs baj, nem kell ezt elujságolni neki, De természetesen nem baj ha mondod. Ha valami egészségügyi gondod lenne, akkor szólna róla magától is.
2017. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen 3 hónap sikertelenség után mert cisztá voltam mindigis igy sejtettem nem lesz egyszeru.

Kiderult a ciszta oka

Kaptam kezelest es 10 honap utan jott a baba!:)

22+4hkm

2017. nov. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2017. nov. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, aranyosak vagytok! :)

Akkor meg fogom neki említeni. :) Kíváncsi leszek. Nagyon szeretnénk babát. :)

2017. nov. 15. 08:40
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem

Pont úgy jött ki, hogy az aktuális rákazűrésre már babásan mentem

2017. nov. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Éves rákszűrésre mentem, előtte hagytam abba a fogamzásgátlót 1 hónappal, 8 év után, én csak ezért említettem meg neki a gyerekvállalást, mert érdekelt, hogy a gyógyszernek esetlegesen milyen utóhatásai lehetnek. Megvizsgált, és mondta is, hogy arra a hónapra ne várjak menzeszt, vagy éppenhogy lesz valami, mert a méhnyálkahártyám nagyon elvékonyodott, és valószínűleg lesz 3-4 hónap mire helyreáll a szervezetem, így ne legyünk elkenődve ha nem sikerül rögtön a baba. Elmondta azt is, hogy fél év után inofolicot szokott ajánlani, mert szép peteérést csinál és rendbe rakja a hormonokat stb. Valamint a vitaminokról beszélgettünk, hogy a legfontosabb a folsav stb. :)
2017. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: én is abbahagytam nemrég a fogamzásgátlót, 3,5 év után. :) Vitamint már egy hónapja szedek. (Elevit)

Vasárnap kellene megjönnie, de reménykedek. Tudom sajnos, hogy fogamzásgátló abbahagyása után nehezebb a dolog. :/

2017. nov. 15. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!