Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszullét - hogy...

Terhességi rosszullét - hogy bírtátok a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Mit tudtatok tenni, ha a munkahelyeteken kapott el benneteket a rosszullét? Elengedtek haza? Mit lehet tenni ilyenkor?

2017. nov. 15. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Mivel olyan a munkám, kórházban dolgozom, műtőben is , ugye egy műtét közben nem lehet kiszaladgálni, ezért én az első hetekben míg rosszul voltam , táppénzen voltam. A tizennegyedik hét körül elmúlt, utána mentem vissza dolgozni majdnem a végéig.


Munkahelytől függ, aki egy irodában üldögél egész nap, az nyugodtan mehet a mosdóba.

2017. nov. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én irodában dolgozok, csak az a baj, hogy messze van a mosdó. :D
2017. nov. 15. 09:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is irodában dolgozom, de nem a fő épületben és mosdó csak ott van. Egyenlőre nem vagyok rosszul de pisilni is ezerszer megyek és két csarnokot és két emeletet mászok meg a női mosdóhoz. (Szinte csak férfiak dolgoznak itt ezért csak az adminisztrációnál van női mosdó)

Szerintem ha nagyon vészes lesz és sokat hányok akkor táppénz amíg el nem múlik. Nem hiszem, hogy kibírok 8 percet míg elérek a mosdóba.

2017. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Villamosvezetőként 100 emberrel a hátam mögött nem vállaltam a napi 5-6 hányást, egész napo émelygést, szédülést.
2017. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálaton dolgoztam, a legtöbb esetben eljutottam a mosdóig, egyszer nem. Onnantól 3 hét táppénz jött :-)
2017. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglátás, az 5. héttől a 15.-ik hétig hánytam. Addig táppénz. Utána kisebb rosszullétekkel, pl. Gyomorsav, kisebb szédülés, azokkal kitudtam menni pár percre a mosdóba.
2017. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. nov. 15. 11:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Irodában dolgozom..középvezetőként!

8.hétig napi szinten szenvedtem,sokszor hazaengedett a nagyfőnök!

2017. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hét múlva megírom. Most vagyok 4+3 hetes, szóval nagyon az elején. :)

A 2 fiammal a 6. Héten kezdtem el hányni kb 8-9 hetes koromig, szóval nekem hamar vége lett. Akkor még nem dolgoztam, így könnyű volt a wc.re szaladni. Most dolgozok, a mosdó közel van, azt nem tudom, hogy fogom titkolni, hogy mi a fene bajom van. 12 hétig szeretném titokban tartani.

2017. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Irodában dolgozom, mikor nagyon rosszul voltam, akkor haza engedtek. Az utóbbi pár napban csak reggel hányok, kétszer, otton, hamarabb kelek, hogy mire indulni kell minden ki tudjon jönni!
2017. nov. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!