Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A legutóbbi 2 29-27 napra jött meg.

Naponta kétnaponta együtt voltunk.Sose védekeztünk!Nagyon sokat belém élvezett!Most vagyok a 20.ciklusnapon.Napok óta fájnak a cicijeim.Nem olyan erősen.De ha megérintem pont olyan érzékenyek mint tinikoromban.Ezen kívül a bimbóm körül a mirigyeim is érezhetőek tapinthatóak lettek.Ezt párom mondta.Konkrétan azt mondta"hogy most nagyon dúlnak bennem a hormonok"és ezen kívül alhasi fájdalmaim is vannak.Párom azt mondta "te terhes leszel.

És ma szex közben egy kicsit beszúrt az egyik oldalam.Még az aktus után is egy kicsit fájdogált.

Majd jövőhéten kéne megjönnie csak.És olyan érzékeny is vagyok a dolgojra.Bármin elsírom magam.Pár napja volt egy heves vita parommal.Nagyon túlreagáltam..

Ami nagyon nagyon fura az a cicim hogy ilyen korán sose kezdett el fájni.És ennyit mont most hogy szinte naponta belém élvez még sose csináltunk.Nagyon kiváncsi leszek!Szerintetek terhes leszek?


2017. nov. 16. 15:24
 1/4 A kérdező kommentje:
A mellbimboim ugy fájnak mint tinikoromban mikor nőttek
2017. nov. 16. 15:25
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem talán igen, talán nem, de terhességi tüneteid még semmiképp nem lennének, ezek mind elkönyvelhetők premenstruációs szindrómás tüneteknek is.

Szerintem várd meg a mensid időpontját, ha nem jön meg, akkor majd a teszt kideríti, hogy várandós vagy-e vagy sem.

2017. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek mind mind lehetnek azert is mert nagyon akarod. Varni kell. Vard meg higy megjon e, ez egyelore fifty fifty. Majd kiderul. Ha kesik akkor erdemes tesztelni.
2017. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

Okè, leírtad 5x,hogy naponta betöltöttek, rendben. Nyilván így kell gyereket gyártani. De! Ebből mèg nem kö etkezik egyenesen arányosan az, hogy akkor most tuti bekaptad a legyet!

Azt mondom, hogy vagy terhes leszel vagy nem!

2017. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!