Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
28 hetes terhes vagyok. Pár napja elviselhetetlen refluxtól szenvedek. Rennit szedek de semmit nem hat. Esetleg vkinek vmi jó bevált praktikája?
2017. nov. 16. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a salvus víz segített rengeteget. Illetve megfigyeltem, hogy mely ételek emelik a savamat, és melyikek nem. Ez abszolút egyénfüggő, ki kell tapasztalni.
2017. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Kérj rá gyógyszert, én többet is szedtem, a nevüket viszont elfelejtettem, hatásosak, nem károsak a magzatra, a rennie az egy vicc, annál valóban jobb a salvus víz is, de igazából a gyógyszert irasd fel, az a legjobb.
2017. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Gyógyszer. Ludea például. Irasd fel!
2017. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Epekímélő diétára kényszerültem és mellékhatásként a refluxom is eltünt.
2017. nov. 17. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2017. nov. 17. 07:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, aki gyógyszert szedett, le van pontozva?????
2017. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De miért kell egyszerre gyógyszerhez nyúlni? Ha kell, akkor kell. De ha étrend változtatással vagy gyógyvízzel megoldható a probléma, akkor miért kell egyszerre gyógyszert íratni orvossal? Nem csak terhesen igaz ez, hanem amúgyis.
2017. nov. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontozok le aki válaszra méltat. És nem vagyok gyógyszer ellenes.
2017. nov. 18. 05:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, nem is rád gondoltam kedves kérdező! Általában nem is a kérdés feltevők pontoznak le....


A gyógyszer ellenesnek: az orvos magától írt gyógyszert.... nem ajánlott más "gyógymódot"

Kisérletezni nem volt kedvem, miután egy nap reggel nem vettem be a gyógyszert... pokoli éjszakám volt :-(

2017. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!