Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye azért vannak pozitív...

Ugye azért vannak pozitív tapasztalatok is?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt pár csepp barnázásom, ma reggel is. Elmentem orvoshoz, az ultrahangon egyelőre csak 5 mm-es felritkulást láttak (elvileg 5 hetes vagyok, de úgy gondolom, hogy később fogant pár nappal) és azt mondta az orvos, hogy nem ad semmit, várni kell.


Tisztában vagyok vele, hogy ennek bármilyen kimenetele lehet, csak szívesen olvasnék pár pozitív történetet. Legalább addig is pozitívan gondolkodom és jól telik az idő. :)


2017. nov. 17. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem így kezdődött a terhességem. Nem volt túl pontos menstruációm soha. Ritka volt mikor egymás követő hónapba megjött időre. Május végére vártam hisz már éreztem a jeleit h mindjárt megjön. (Mellfájdalom, és görcsök) de semmi nem volt de tünetek még mindig megvoltak. Munkából hazajövet alig bírtam ki wc-ig annyira kellett pisilnem, a bugyimon meg barna folt. Gondoltam most jön meg. És napokig pár csepp barnázás volt de volt olyan nap is h semmi nem volt. Közbe a közérzetem is rossz vol nagyon fáradt voltam és nagyon érzékeny voltam a szagokra. Csináltam egy tesztet ami pozitív lett nem hittem a szememnek. Két nap múlva rá mentem dokihoz mert mondom akkor vmi baj lehet mert ugye barnáztam. Fel is írtak utrogestant 3x1 et 12 hétig. Nem mindjárt múlt el kellett kis idő de minden rendben lett.
2017. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mondjuk nem bántam volna, ha én is kaptam volna valami gyógyszert, hogy legalább a megmaradási esélyeket növeljük.


Neked azóta megszületett a Babád? Vagy még pocakban van?

2017. nov. 17. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nemhogy barnáztam, véreztem 3-4 napig.Magne B6 és fekvés de szigorúan.Nem lett semmi gond.
2017. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem már szívhanggal volt ilyen 6. Héten.. Nem kaptam semmit, eddig minden ok.. Nem is volt azóta
2017. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem most 28 hetes vagyok :)
2017. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mentek a zöld kezek. :) Boldog babavárást! Én pedig reménykedek.
2017. nov. 17. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!