Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam a vedononel most...

Voltam a vedononel most eloszor. Normalis ha legkozelebb mar ki akar jonni hazhoz?

Figyelt kérdés
Megkaptam a kiskonyvet . Mielott elkoszontunk azt mondta , karacsony elott telefonaljak es egyeztetunk; meglatja mivel-hogyan tud kijonni ....
2017. nov. 17. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen normális. Hozzám is kijött mikor megtudta. De ez is sztem egyén függő.
2017. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
A védőnőnek alap esetben mindig ki kellene mennie és otthon végeznie a kismamák terhesgondozását.Csak az utóbbi időben kényelmesedtek el,hogy a kismamák menjenek nekik helybe mindegy hogy hánynak vagy a vége felé már alig tudnak mozogni...aztán ez így szokás lett.Igen normális.
2017. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Persze, szerintem trimeszterenként jött, elvileg a védőnő a terhes nőkkel is foglalkozik.
2017. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Hozzánk is kijött az első találka után. Normális.
2017. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Normális, a feladata része, bár én simán lebeszéltem róla azzal, hogy 1) nincs mit néznie, mert félidő előtt egy zoknit se veszek a gyereknek, 2) dolgozok, nem veszek ki ezért szabit, jöjjön, ha lesz mit nézni, főleg hogy ismeri a környéket.
2017. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen, meg kell nekik nézni a lakáskörülményeiteket, csak ezt nem mondják ki nyíltan.
2017. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ilyen hamar? Nálunk meg fog akkor lepődni.. Jelenleg olyan állapotok vannak, hogy mi sem lakunk ott. Baba júniusban jön mi február már iis jözt költözünk. Értelem szerűrn a mabánaknis akkor vesszük csak meg a dolgokat, előtte nincs hova tenni(a fele holmink raktárban van így is)

:)

Én sem gondoltam, hogy ilyen hamar ki akarna jönni.


Hány hetes vagy? Én 9 , de még nem voltam nála

2017. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 8 😊
2017. nov. 17. 16:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az első találkozás alkalmával kijött, 9 hetes voltam. Azóta kétszer én mentem be hozzá, 22 hetes vagyok.

Sajnos decembertől új védőnő lesz és ő is újra ki fog jönni, mondjuk babaszoba még sehol, most kezdjük kifesteni a lakást, a szobáját majd utána rendezzük be.

2017. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 9. héten jött először, utána pont a szülinapomon, azon a napon voltam 22 hetes és jövőhéten szerdán jön, mikor betöltöm a 38-at, de annyira nem idegesít. Már elsőre levágta, hogy saját lakás, van víz, villany, fűtés. Másodszor már a bútorok egy része is megvolt, csak szét szedett állapotban, most már csak szekrényünk nincs, de nem is lesz jövőhét szerdáig, de minden ki van mosva és elő készítve, csak a nappali szekrénybe van bevasalva.
2017. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!