Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vágyom ennyire kislányra?

Miért vágyom ennyire kislányra?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam, és most várom a másodikat, 30. hétben vagyok. Mindig is kislányra vágytam, de úgy tűnik ez nem fog összejönni (harmadikról férjem hallani sem akar) Voltunk ma játékboltba, hogy fiamnak milyen dolgok tetszenek, nézegettünk, és azon kaptam magam, hogy a kislányos játékoknál elidőzöm, szívesebben, érdeklődve nézegetem a kínálatot, az autóknál, szerszámoknál, munkagépeknél pedig szabályosan rosszul lettem, elfogott valami fura érzés, fulladás, menekülés, nem akarom érzés. Valahogy most tudatosult bennem, hogy nálunk sosem lesznek barbie babák, lányos, rózsaszín dolgok, és hogy nem biztos hogy képes leszek még éveken át csak autós dolgokról beszélni, nézni, játszani. Fizikailag fájt az egész és elkezdtem zokogni a bolt közepén, hogy miért nem lehet lányom IS?? Lehet ezek csak a hormonok a 30. hétben, vagy ez komolyabb belső lelki tusa lesz?! Szégyenlem magam, de nem tudom lekűzdeni az érzést, hogy a lányos dolgok kimaradnak az életemből....

#baba neme #csalódás #lány helyett fiúk
2017. nov. 18. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lányod lenne és megint lányt várnál, akkor a fiús részlegnél időznél. 😊
2017. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Carragher_x ***** válasza:

"Lehet ezek csak a hormonok a 30. hétben, vagy ez komolyabb belső lelki tusa lesz?!"

Valószínűleg és remélhetőleg előbbi. Ha ugyanis utóbbi lenne, az azt jelentené, hogy az élet legapróbb kihívásaival is képtelen lennél megküzdeni:)

2017. nov. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két fiam van. Ugyanúgy vágytam kislányra ahogy te. 2 évig könyörögtem a férjemnek, sírtam én is sokat. Imádkoztam is érte. Mindketten meghallgattak és most februárra várjuk a kislányunkat! Ne add fel, légy kitartó! Nagyon drukkolok neked!
2017. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is két fiam van és mindig is fiút szerettem volna,viszont a mostani terhességemmel nagyon lányt akartam.

Bele sem akartam gondolni,hogy megint fiam legyen,de idővel megbékéltem a gondolattal.

Én gyermekem és akármilyen nemű,ugyanúgy fogom szeretni,mint a két fiamat.

Egészséges legyen és az a lényeg.

Aztán kiderült ultrahangon,hogy mégiscsak kislány. Nagyon boldog voltam/vagyok ,de ha fiú lenne,akkor is ugyanúgy boldog lennék,mert az enyém,az én vérem én gyermekem :)

28 hetes kismama

2017. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És én is 28 hetes vagyok, utolsó! 😉
2017. nov. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van 2 fiam, mind kettőt fiúnak akartam. Mi tudtuk, hogy lesz 3. Is,és most, hogy sikerült, rettenetesen kislányt szeretnék, Annyira, hogyha fiú lesz, biztos imadni fogom, de akkor elgondolkoznék egy 4. Babán. :) Biztos vagyok benne, hogy imadni fogod a kisfiadat, csak a hormonok szórakoznak veled.
2017. nov. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, változtak azóta az érzéseid? Én is hasonlóan érzek most a terhesség alatt.
febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!