Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennétek 6-7 hònapos...

Mennétek 6-7 hònapos terhesen vezetni tanulni?

Figyelt kérdés
Van már jogsim, csak eddig nem vezettem, tehát csak vezetès nulla gyakorlattal.

2017. nov. 19. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan mennék, hiszen egy kicsi baba mellett nagyon jól jön néha, ha az anyuka is tud vezetni. Ha már van jogsi és autó, akkor miért ne? Övterelőre beruháznék azért.
2017. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

6 hónapos terhesen vizsgáztam. Stresszes volt, de ki lehetett bírni.

Ha csak rutinszerzés a célod, még egyszerūbb a helyzet, mert már nincs tétje a dolognak.

Baba mellett nagyon jól jöhet az autózás, de gyakorlatlanul nem szabad bevállalni.

2017. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Hat csak nagyon óvatosan, hirtelen fékezés, sok őrült az utakon.. Főleg ha nincs gyakorlatod.
2017. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is Menj nyugodtan, én áldom az istent, hogy 2 éve megcsináltam a jogsit, és vezettem utána folyamatosan, mert így sokkal egyszerűbb az élet a picivel. Én még szülés előtt 3 héttel is minden nap vezettem. (Aztán az utolsó 2 hét kórház volt). Úgyhogy hajrá!
2017. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp. Sokkal egyszerűbb az élet kocsival. Én a császárra is úgy mentem, hogy én vezetrem.
2017. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanigy voltam, csak frissiteskent vettem orat, szules elotti napokban meg vezettem :)

9. honap elejen kezdtem.

2017. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat ! :)


Igazság szerint attól félek, hogy nehogy megüssem a pocakot, pl egy hirtelen fékezésnél... vagy egy koccanás... bár gondolom az oktatò biztos nagyon figyel. Nem saját autòn, hanem oktatò autòn tanulnék.


Ugyanakkor ha most nem megyek akkor nem tudom lesz e még valaha ùjra idôm râ két pici gyerek mellett. Most a nagyobbik ovis, így lenne rá idôm míg ô oviban van.

2017. nov. 20. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!