Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok és a...

24 hetes terhes vagyok és a méhlepény még mindig fedi a méhszájat! Az orvos szerint ez már nem is fog változni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én szeretnék azért reménykedni, de eléggé megijesztett a dolog (doki szerint várhatóak vérzések, kórház). Van valakinek tapasztalata ebben a kérdésben?
2017. nov. 19. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen vagy részlegesen fedi?Azt szoktàk mondani,hogy ahogy nő a terhesség feljebb húzódhat a lepény,de ha a dokidnak ezt mondta,akkor biztos így van.Nekem részlegesen fedte,véreztem is,kórhàzban is voltam,de szerencsére nem lett baj.Pihenj sokat és fel a fejjel!
2017. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 28 hetesen még rálógott kicsit, 32 hetesen már a közelében sem volt. Ne aggódj, még simán feljebb mehet, mostantól kezd el durván nőni a méhed. :)
2017. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

24 hetesen meg nekem is ralogott.kesobb mar nem.

De nem mindegy,hogy mennyire fedi.telibe rajt van,vagy csak a szele eri el.

Emiatt eleg kesobb aggodnod.nekem egyszer sem volt vele verzesem.pedig 2.gyerkoc volt,nem igazan tudtam pihenni napkozben.

2017. nov. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Nem tudom, hogy teljesen vagy részlegesen fedi-e a méhszájat. Annyit mondtak, hogy fedi a méhszájat és elkezdett a doki és az asszisztens is nagyon "sajnálni"....
2017. nov. 20. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!