Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hüvelygombára...

Terhesség alatti hüvelygombára nem baj, ha olyan gyógyszert használtam aminek a betegtájékoztatójában írják, hogy terhesség alatt nem javasolt?

Figyelt kérdés
Még csak félidős vagyok, de már többször kijött a hüvelygombám, az orvos írt fel gyógyszert, de a betegtájékoztatóban meg az szerepel, hogy nem javasolt ilyenkor. Tudom, hogy valahogy csak kezelni kell, de azért mégis aggódok, nehogy ártson a babának. Az orvos azt mondta, csak az első trimeszterben nem lehet gyógyszerrel kezelni.
2017. nov. 20. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az orvosi javaslat a betegtájékoztatót felülírja.


Ő tudja, hogy mit miért ad.

Rá fogod bízni az életed és egy ilyen egyszerű dologban sem bízol a hozzáértésében????

2017. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz belőle problémád, ne aggódj. A betegtájékoztatón sem az van, hogy tilos, hanem csak annyi, hogy nem javasolt. De kivételek mindig akadnak.
2017. nov. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orvosodban jobban bízz, mint netes vadidegenekben!
2017. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a dokid javasolta, használd nyugodtan. Nekem a vége felé, 38 hetesen kellett hüvelytabit használnom, elég para volt, de megnyugtatott az orvos és a szülésznő. Bennük megbízhatsz. :)
2017. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten bízok az orvosokban, de jobban féltem a babám! Még nincs fogadott orvosom, eddig két orvosnál voltam szakrendelésen, az egyik magabiztosan mondta, hogy nyugodtan használhatom az általa felírt gyógyszert, a másik könyvből nézte, hogy lehet-e terheseknek, hát ő nem volt valami meggyőző, mivel nem írta a könyv, hogy nem lehet, így legyen ez a gyógyszer alapon kaptam.
2017. nov. 21. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!