Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek már első trimeszter...

Van akinek már első trimeszterben is igen nagy hasa volt?

Figyelt kérdés
Még csak a legelején járok a terhességnek, de olyan iszonyatos módon fel vagyok puffadva, hogy úgy nézek ki, mint egy 25 hetes terhes ... Első terhességemnél ilyen nem volt, ez normális vajon? Más járt így?
2017. nov. 22. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A puffadás sajnos terhesen ilyen. A legtöbbször lehet orvosolni, ha rájössz mitől puffadsz..


Nekem a narancs volt ilyen... elég vicces, hiszen nem puffasztó étel... de nálam így jött ki... majd meghaltam esténként úgy puffadtam tőle... ahogy nem ettem egyből semmi bajom nem volt.. .teszteltem.. amikor narancsot ettem megint puffadtam...


Nyilván a hormonok is közrejátszanak, de sokat számít mit eszik a kismama. És a kis puffadás bitang nagy hasat tud csinálni :)

2017. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, második babánál azért a hasfal nem olyan feszes, jobban látszik a puffadás. És nekem is így volt, később kb 24-28 hetesen lett megint akkora, pedig 18-19 hetesen már látszott a baba.
2017. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 hetesen kismama nadrágot kellett felvennem, és persze kiszúrták hogy terhes vagyok.
2017. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!