Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. napja késik a menstruáciom!...

3. napja késik a menstruáciom! Fogamzásgágtlót szedtem, de abbahagytam. Ovulácom előtti két napom nemi életet éltünk védekezés nélkül! Lehet hogy a gyógyszer miatt késik? Reggelente arra kelek hogy hányingerem van.

Figyelt kérdés
Az együtt létünk óta ez a 17. napja de 3. napja nagyon görcsöl a hasam mintha megjönne, de semmi! Nem korai tesztet csinalni? A párommal örülnénk ha baba lenne a dologban! Mennyi esélye van a terhességnek?Várjak még hátha megjön?

2017. nov. 23. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai tesztelni egyáltalán! Már nyugidtan ma napközben is megcsinálhatod! Ha baba van, mér kimutatja! És miért ne lehetne?! Hisz nem védekeztetek!! Mikor hagytad abba a fog.gátlót?
2017. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az elírásokért! Azért remélem érthető!
2017. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj, de hozzá kell tennem, hogy én is nemrég hagytam abba a gyógyszert, mi sem védekeztünk, nekem is hányingerem volt reggelente, sokszor voltam felpuffadva. Mi is reméltük a babát, de sajnos megjött. :(

Bocsánat, nem akarlak elkeseríteni, remélem nálatok baba lesz. Sok sikert kívánok, mielőbbi babásodást! :)

2017. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!