Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb Bdp? Szerintetek tul...

Kisebb Bdp? Szerintetek tul kicsi?

Figyelt kérdés
Az orvos szerinte kicsit kisebb a baba feje: 36.hetesen 85 mm 90mm helyett. Szerintetek ez tul nagy elteres? Egyik orvos ezt mondta, ‘masik pedig azt hogy egyalatalan nem kell aggodni. Most nem tudom melyiknek higyjek.aggodom. Nektek mennyi volt 36hetesen?
2017. nov. 23. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahány doki annyit mér. Nekem a nemét vegig (!!!) elnézték, ezek utan mit gondoljak..?!? 88mm volt nekem 36.2.-n. (ezt a sajat dokim merte) Előtte 3 nappal 88.5 volt (be kellett mennem a kórházba mert ajuldoztam es csináltak uh-t) ne aggódj.
2017. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beírod a jeresőbe: magzati méretek, kidobja, hogy 36. hét= 90+/-6, amibe belefér a 85.


Egyébként 38. héten volt 85 a kislányomé, makkegészségesen született azon a héten 3500 g 49 cm és 30-as buksi.

2017. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!