Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 és fél hetesen hasi UH-t...

15 és fél hetesen hasi UH-t csinálnak, ugye? Fogom vajon látni, hogy fiú vagy lány? És vajon mikor mozdul meg úgy, hogy érezzem? 1. baba.

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha magándokid van és van uh.ja biztos megnézi a babát,egyébként nem szokás sztk-ban,korházban csak a kötelező uh.van!Persze ha panaszmentes vagy:-)Van esély hogy megtudod a nemét,ha a baba is akarja:-)
2010. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jó szemű a doki és közreműködő a baba, akkor van rá esély, hogy egy erős tippet mondhassatok a nemére;) 18-20. hét között valószínűleg meg fogod érezni, de első terhességnél, azt mondják, kicsit később érzi az ember. Én 0 20. hét közepén éreztem olyan, amire egyértelműen azt tudtam mondani, hogy a babám volt, de előtte már másfél-két hete éreztem olyan apró mocorgásokat, amik akár bélmozgások is lehettek volna... de valószínűleg az már ő volt.
2010. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem már 12 hetesen megmondta 3D-s UH-n hogy kisfiú:)

15. héttől kezdve már hasit csináltak nekem

25 hetes km

2010. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem a 16ik heten tudta mgmondani a doki hogy fiu, holnap megyek megint, remelem meg mindig fiunak latja:) en 16 hetesen ereztem hogy mozog,(de ez attol fugg, hogy hol tapadt a mehlepeny, elol vagy hatul, ha hatul jobban hamarabb erzed a mozgast, ha elol akkor piciket kesobb), olyan volt mintha simogatna valaki belulrol, de igazan csak a 19ik heten kezdtem erezni, hogy rugdos eleg rendesen:)azota eleg rendszeresen mozgolodik, van hogy lustabb es keveset, es van hogy nagyon virgonc:) nekem is elso baba. a 20-24het kornyeken mar hatarozotta kene erezni hogy mozog,ha mas nem akkor ha hanyatt fekszel, vagy pihensz.20+4hkm
2010. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a 16. hétig hüvelyi és utánna hasi uh-t csinálnak.Van eséj rá hogy 15 és fél hetesen már hasit csinálnak.A nemét már meg tudják mondani persze ha megmutatja,én 19 hetes vagyok és még nem tudom.Én már 13 hetesen éreztem csiklandozást a pocimban,de rendesen rugdosni csak a 17. héttől kezdett,de azóta egyre nagyobbakat rug.Persze mindenkinek más.ne ijedj meg akkor sem ha csak később érzed meg.eljön úgyis az az idő amikor majd kirugja a ház oldalát!

Első babás 19 h km.

2010. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!