Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég erősen fáj és szúr a...

Elég erősen fáj és szúr a hasam a méhemnél fönt. Valaki tapasztalt hasonlót a terhessége vége felé?

Figyelt kérdés

Lehetséges,hogy a méhem keményedik és ez okozza a fájdalmat? Normális ez? Azt olvastam,hogy az nem normális ha fájdalommal jár. A doki szerint a baba nyomhat valamit. De az ekkora fájdalommal járna? Ha felállok elmúlik,de sem ülni sem feküdni nem tudok. Az egész hasam felső része szúr. Főleg ha a baba elkezd mocorogni. Volt ilyen másnak is mert a neten abszolút semmit nem találok erről,nem is írnak ilyenről.

Köszönöm



2017. nov. 25. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,mondjuk nem biztos,hogy pont ugyanilyen. Én is a végén járok, nekem mikor növögetett a pocim,kb 2-3 nap alatt "ugrott" látványosabb méretet, akkor fájt leginkább,meg húzódott,néha nyilallások is voltak. Azt nem tudtam elkülöníteni teljesen,hogy a méhem-e az,vagy épp a hasizmom. De elvileg nálam a növekvő baba/pocak súlya miatt nyúlt az egész, főleg,ha még mocorgott is hozzá a picurkám, eléggé kellemetlen volt. Remélem semmi gond nálad, pihengess,ha tudsz.
2017. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem bal oldalon a bordaim kozott szurt iszonyatosan egy pontban.

Egyik pillanatrol a masikra kezdte,es ugyan igy is mult el.

Volt,hogy 2 oraig egy helyben ultem mert megmozdulni sem birtam.vagy epp alltam,fekudtem ahogy epp ramjott.

Valamit nyomhat a baba nalad is,gondolom.

Ilyenkor mar tenyleg terhes a terhesseg.

Kitartas,es jo egeszseget

2017. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet valóban nyomhat valami ideget mert ha csak odaérek a hasam felső részéhez már érintésre is fáj. A doki szerint napok kérdése a szülés, de erre a fájdalomra nem nagyon tudott mit mondani.
2017. nov. 25. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!