Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt esetleg valakinek éjszaka...

Volt esetleg valakinek éjszaka jelentkező lábfájdalma?

Figyelt kérdés

Éjszaka jelentkezô csípőből zsibbadó fájó láb, ha jobb oldalamon fekszek akkor jobb lábam ha ba oldalamoml akkor bal lábam.

Kb.: 2 hete hol jobb hol roszabb... valaki ha atélte van esetleg ötlete hogy lehet enyhíteni? Magnezuim megy háton nem tudok aludni ...

22hkm


2017. nov. 27. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Fúúú nekem volt... kb 26. héttől 33-ig... nekem nem segített se a + magnézium se a calcium. Ami segített, felpolcolt láb. Nagy méretű kismama/szoptatós párna lábközé. Amik ez sem segített akkor nagy takaró összehajtva párnahuzatba és azt raktam oldalt fekvéskor a lábam közé. Gyakorlatilag ilyen kankutyapisilő formában toltam xD


Oldalt fekszel és a felső lábad fent a tornyon :) Nekem csak ez segített így tudtam aludni... Egyébként bal oldalamon sokszor így se ment egy óránál többet... szóval javarészt jobb oldalamon aludtam át az utolsó pár hónapot :S De azt is feltornyozva. Szülés után még egy hónapig így aludtam, de akkor elég volt a szoptatós párna már, aztán meguntam és kb 3 napig vacak volt, de végre újra tudtam aludni minden nélkül.



Szóval hajrá próbáld ki, nekem csak így ment. És nekem is ez a csípőből végig fenéken át a combig fájt, mint mikor görcsöl az ember lába, de ez állandó fájdalom, és kb pár perc fekvés után jelentkezett mindig. Nagyon utáltam, mert megfordulni is fájt XD


Jó egészséget!

2017. nov. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt, igen, de nem mindegy, hol erzed. A magneziumhianyt a vadliban lehet erezni, ott szokott begorcsolni, a rossz tartasbol, keves mozgasbol, oldaltfekvesbol adodhat a csipobol lefele sugarzo zsibbado erzes, erre nekem nagyon bevalt a joga, napi 5 perc mindig megvolt lefekves elott, es ez is rengeteget szamitott. Van ra egy gyakorlatsor youthbeon, nekem ez segitett, minden nap csinaltam a 17. hettol, amikor a derekfajas kezdodott: [link]
2017. nov. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!! Mindent ki fogok probálni😇🙏
2017. nov. 27. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, ez teljesen normális, nekem csak a magnézium segítek
2017. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!