Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hisztek, a "mindegy, hogy...

Ti hisztek, a "mindegy, hogy fiú, vagy lány, csak egészséges legyen" kijelentésben? Ti is így voltatok vele, vagy azért legbelül volt egy vágyatok, hogy inkább mit szeretnétek? Mi volt az? És hogy alakult végül?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Igen, úgy voltam vele, hogy csak maradjon meg, legyen egészséges és semmi más nem számít, de titkon jobban vágytam kislányra.

És lány is lett :)

2017. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Az elsőnél nagyon lányt szerettem volna. A másodiknál is lányt szetettem volna addig a pontig, amíg nem kezdtem el vérezni a 9. héten. Akkor már tényleg mindegy volt a neme, csak egészséges legyen. 2 lányom van.
2017. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy voltam, mint az elsô csak fiúval :)
2017. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze a legfontosabb, hogy egészseges legyen..de ☺ mivel mi több babát tervezünk igy tényleg mindegy volt, hogy az első fiú vagy lány.Az első gyerkőcünk fiú, így most másodiknak nagyon örülnék, ha lány jönne össze.
2017. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Annyira mindegy, hogy nem is akarom tudni a nemét, mielőtt megszületik - legyen csak meglepetés:). Addig is unisex cuccokat veszek.
2017. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes lettem arra vagytam hogy legyen egy fiam es egy lanyom. Lany lett. Ha a masodik is lany lesz akkor is ugyanannyira boldog leszek mintha fiu lenne, teljesen mindegy. Kozhely de a lenyeg h minden rendben legyen vele.
2017. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az a legfontosabb, hogy minden rendben legyen. Volt vágyam, igen, kislányt szerettem volna. Az első terhességem missed abbal végződött 9 hetesen. Másodjára elsősorban azért szurkoltam, hogy megmaradjon, de akkor is reméltem azért, hogy kislányom lesz, de nem olyan szinten, hogy kiakadtam volna, ha esetleg fiú. Nekem végül egy egészséges kislányom lett, örültem nagyon, amikor megtudtam. Viszont boldog lettem volna egy egészséges fiúval is.
2017. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem őszintén mindegy.
2017. nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy, mint a többiek. Magától értetődően az volt a vágy, hogy mindenképp egészséges legyen és ha lehet, mindkétszer lány. Sikerült, 2 egészséges lányom van:)
2017. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Persze az elsődleges az hogy egézséges legyen. Mikor az elsővel voltam terhes fiút szerettem volna, fiú lett. Utána mindegy volt, lány ikrek lettek. A harmadik terhességnél fiút szeretnék, majd talán a héten kiderül a neme mert eddig nem mutatta meg
2017. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!