Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy "vészelte" át a...

Ki hogy "vészelte" át a vetélés utáni terhességet?

Figyelt kérdés

Adjatok egy kis támogatást.

Minden tünetet figyelek,mikor milyen erős vagy múlik.

Azt hittem könnyebb lesz.


2017. nov. 29. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi vettünk 7-8 hetesen szívhang-hallgatót, a férjem megtalálta vele mindig, kb. 2 naponta meghallgattuk a szívét a 14. hétig. Ott kicsit lenyugodtam, aztán a 16. héttől már éreztem mozogni.
2017. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Osztom az első véleményt.Mi is vettünk szívhang hallgatót.A babàd érdekében próbàlj nyugodt maradni.Tudom,hogy nehéz.Úgy gondolom,hogy aki àtélte màr ezt a veszteséget,annak màr sosem lesz felhőtlen a vàrandóssàg..
2017. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, köszönöm.

Lehet már olyan korán hallani?

2017. nov. 29. 11:02
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Én 6. héttől minden héten voltam uh-n egyik héten magán másik héten sztk. 10. hétig csináltam utána kibírtam a 12. hétig. Na 12.héttől nagyon nagyon lenyugodtam. Később azért még voltak paráim, szerintem azok is aggódnak akiknek nem volt még veszteségük.


Engem megnyugtattak az uh-k én így éreztem nyugodtnak magam. Mondjuk 7 éve vártuk a kis csodánkat és egy vetélésem volt ikrekkel.


Szóval én azt mondom csak az eleje a nehéz, utána sokkal könnyebb :) Pozitív gondolkodás, illetve valamivel le kell kötnie magát az embernek, bár elég nehéz. Én kirakóztam :)


Ja és nekem ami még talán segített, hogy minden este elmondtam a picipöttynek, hogy nagyon várjuk és nyáron találkozunk.


Kitartás, tudom, hogy nehéz nem ezen kattogni, de már ott van veled :) Ne azt várd, hogy jaj mikor lesz baj, hanem őt várjad, hogy minden nappal közelebb kerültök egymáshoz és a nagy találkozáshoz :)


Hidd el pár hét és nem lesz ennyire nehéz :)


Jó egészséget és próbáld élvezni is a terhességet :)


Nekem a doki annyit mondott, ha nem valami nagy gond miatt volt a vetélés, akkor, ha a vetélési kort túllépitek akkor már sokkal kisebb az esélye a vetélésnek. Nyilván ennek az az oka, hogy a vetélések azért vannak, mert a baba életképtelen lenne és szelektál a természet ez pedig azért nem olyan gyakori jelenség egymás után egy nőnél. Ellenben, ha a leendő anyukával van valami gond, akkor ismétlődő vetélés következik be kb ugyan azon a héten.


Szóval kitartás :)

2017. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
4. vagyok a szívhang hallgató jó ötlet, mi 10 hetesen vettük, de csak 13. héttől találtuk meg. Addig mondogattam magamnak, hogy korai :)
2017. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvesek vagytok.Megpróbálok nem ezen aggódni,de borzasztó nehéz.

Van két lányom már,ők lekötnek.

Uh-ra nem egész kettő hét múlva megyek.

Csak addig bírják ki valahogy.

Egyébként kaptam Duphastont,az egy kis megnyugvást ad.

2017. nov. 29. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Én idén tavasszal 20 hetesen vetéltem el ikreket, és most 6 hetes vagyok.

Persze, aggódunk az eléjén is, de úgy érzem, hogy nekünk a második trimeszter nagyobb kihívás lesz.

Nincs bevált receptem. Ha kétségeim vannak, elmegyek magánban soron kívüli UH-ra. Tegnap is így tettem, és minden rendben volt. Most nyugodt vagyok- egy darabig...

2017. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljes mértékben átérzem!

Augusztusba volt egy méhen kívüli terhességem azonnal műtöttek. Most( 4 hónappal rá) tegnap előtt pozitivat teszteltem. Pénteken megyek orvoshoz...örülök nagyon hogy össze jött , de rettegek is hogy minden rendben van e, remélem jó helyen van a babám.

Kitartást kívánok neked és szoritok!!!!!!

2017. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Most azon aggódom,hogy a mellfeszülésem alább hagyott :(

Tudom tünet jön megy...

hogy lehet soron kívűl időpontot kapni ????

2017. nov. 29. 13:55
 10/11 anonim ***** válasza:
86%

A kérdést akar en is kiirhattam volna. Mondjuk nekem 5-6 hetesen volt a vetelesem, most pedig mindjárt 17 hetes leszek. De 13 hetesen volt utoljara UH, azota csak bizakodom h minden ok. Majd jövőhéten megyek. Azt várom, h érezzem h mozog, es utana mindig tudom majd, h jol van.

Segíthet még vmennyire, h van youtubeon pregnancy relax Music, az tenyleg tok jol nyugtat. :) kitartást mindenkinek es boldog babavarast!

2017. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!