Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati retardaciorol tud...

Magzati retardaciorol tud vaalaki valamit?

Figyelt kérdés
38.hetes kismama vagyok. Es a mehlepenyem mar hetek ota 3-ad fokban erett. Ma neztek uh on a babat es kisebb mint kellene, 35.hetesnek felel meg. Azt mondtak 2,5 kg korul van kb. Ket hete 2,7 kg volt a becsult sulya. Akkor most visszafejlodott? Nagyon aggodok! Holnap neznek mehszajat hogy nyitva vagyok e . Volt valaki hasonlo helyzetben? Aggodok hogy egeszseges lesz e babam.
2017. nov. 29. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezeknek a becsléseknek soha nem hittem...egyik uh-n nagy volt, másik uh-n kicsi... a súlya szülés előtt több mint 3,5 kg aztán meg 2960dkg született...ne aggódj nincs gond, 38 hetesen, már olyan fejlett, hogy akár meg is születhet...ha eddig nem volt gond a baba fejlődésével, nyugodj meg valószínű ezután sem lesz...az orvosok egyből lépnek, ha gond van...
2017. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35 hetes 2,5 kg-s baba is teljesen életképes, nem aggodnék, de az is igaz, hogy engem már kicsináltak rendesen, így engem nehéz beparáztatni ilyen magzat ügyekben.
2017. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj.

Félremérték

Egyébként a férjem időre 39+4 napoaan 2,48 kg volt teljesen egészséges, kinn behozta a lemaradást.

2017. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia.Eggyik ismerösöm jàrt úgy,h 36 hetes uh azt mondtàk neki,h nagyon pici a baba 1,8 kg.Elküldték tovàbbi uh ra.Ott is azt mondtàk neki,h nagyon kicsi.38 hetes uh is azt mondtàk h nagyon pici a baba 2 kg.A kiirt napon megszülte,3900 kg.
2017. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Baratnomnek ez volt, csokkent a baba sulya. Hetente jart ultrahangra, nem inditottak be a szulest, megvartak amig magatol megszuletik(nemetorszagban)Neki is meszesedett a mehlepeny. A baba 45cmrel es 2200grammal azuletett, teljesen egeszsegesen.
2017. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Koszonom! Hat belem hoztak a fraszt teljesen.

2 hete meg minden rendben volt . Most meg ..... azt sem ertem hogy ha nem fejlodik odabent akkor miert nem inditjak be a szulest inkabb?

2017. nov. 29. 13:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is kb ugyanez volt.

A méhlepényem hamar öregedett (terhességi cukor) már kezdett meszesedni, a baba is pici volt, szintén nekem is 35 hetesnek hozták ki a 38. héten. NÁlam a hogy feküdt nehezen tudták lemérni, szóval hogy mit mérnek ne vedd annyira komolyan mert függ hgoy fekszik. Nekem is 2,5kg-ra becsülték végül 2900g lett.

Nem hinném hogy visszafejlődött, hanem egyszerűen másképp fekszik és így más eredmény jön ki.

A lényeg hgoy áramlást nézzenek, hogy a köldökzsinór ellátja-e még jól a szerepét, nekem erre nagyon figyeltek.

2017. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az aramlas jo lett teljesen. De en akkor is aggodok . Nem voltak tul megnyugtatoak.
2017. nov. 29. 13:41
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolso! Es mennyi idore szultel? Magatol indult be?
2017. nov. 29. 13:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát erre annyit tudok írni hogy nekem 35.hetesen beindult a szülés. Azt mondták nagyon pici 1 kg sincs. Ra 2 napra megszületett a lányom. 3330 gr 53 cm vel. Nos? Akkor jól tudnak merni? Ráadásul szivproblema lépett fel. De semmi baj nem lett. És még picinek sem mondhatjuk.
2017. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!