Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenképp az első reggeli...

Mindenképp az első reggeli vizelettel kell tesztelni a terhességi teszttel?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Legalábbis, érdemes. Ha mar tobb napja késik akkor valószínűleg mindegy.
2017. dec. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
5 nap késésnél kimutatja?
2017. dec. 1. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni akkor várd meg a reggelt.Ha már 5 napot kivártál,még 1 nem a világ vége.:)
2017. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mehet barmikor. Csak kicsit tartogasd. Nekem este 10kor mutatta ki. 😀 Pedig a sikeres este utan 16nappal csinaltam. 😉
2017. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én meló után csináltam meg, pedig még egy nap lett volna mensiig. Kimutatta így is, halványan ugyan, de azért lehetett szépen látni.
2017. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 nap késésnél már nem feltétlen muszáj reggeli elsőből. De érdemes. Sokkal biztosabb eredményt ad.
2017. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én késő délután csináltam, mikor hazaértem munkából. Azonnal erősen látszott a 2 csík. :)
2017. dec. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az elmaradt menzesz előtt 2 nappal csináltam, délutáni vizeletből. S bár halványan ugyan, de azért látszott. 2 nappal később reggeli vizeletből már erősebben is látható volt (tehát azon a reggelen, amikor meg kellett volna jönnie). Most 3 és fél hónapos kislány, és itt alszik mellettem. Sok sikert!
2017. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. dec. 2. 16:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs akkora jelentősége mint itt néha mondják.. Nyugodtan csináld bármikor.
2017. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!